نتایج جستجو برای عبارت :

شفافیت آرای نمایندگان مجلس

#مجلس_چه_غلطی_میکند؟
حجت‌الاسلام #پناهیان خطاب به نمایندگان مجلس گفته: "چرا مخالف #شفافیت_آراء_نمایندگان هستید؟ چرا عده‌ای از نمایندگان شفاف شدن آرایشان را تفتیش عقاید می‌خوانند! ما کاری به عقاید شما نداریم می‌خواهیم رای شما، نظر شما و کارشناسی شما را بدانیم. این حق مردم است".
پناهیان لابلای صحبت‌هاش گفته: "مجلس چه غلطی می‌کند؟ چه چیزی را از ملت پنهان می‌کنند؟"
❗️سایت #مجلس با برخی از نمایندگان مخالف #شفافیت_آرا، مصاحبه کرده که بله پناه
 حمایت مجلس از انقلاب «رسول اشرف‌زاده» در پتروشیمی؛عضو کمیسیون انرژی مجلس: تولید اوره پتروشیمی لردگان تا دی آغاز می‌شود/ مجلس از طرح «پترول» برای ساخت اولین پارک اوره ایران در لردگان حمایت می‌کند طرح «پارک پتروشیمی»‌ انقلاب جدید تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی‌‎هاست.
مجلس در نظام جمهوری اسلامی ایران از اهمیت ویژه و والایی برخوردار بوده و محور بسیاری از تصمیم گیری ها، قانونگذاری ها، برنامه ریزی ها است و چراغ هدایت دولت و ملت را به دست دارد. مجلس پایگاه اساسی نظام و مردم و مایه حضور و مشارکت واقعی مردم در تصمیم گیری ها و مظهر اراده ملی است. 
ادامه مطلب
دیوان محاسبات کشور مستقیماً زیر نظر مجلس شورای اسلامی است و به کلیه حسابهای وزارتخانه‌ها، موسسات، شرکتهای دولتی و سایر
دستگاه‌هایی که به نحوی از انحاء از بودجه [سالانه] کل کشور استفاده می‌کنند به
ترتیبی که قانون مقرر می‌دارد رسیدگی یا حسابرسی می‌نماید و
گزارش تفریغ بودجه هر سال را به مجلس شورای اسلامی
تسلیم می‌نماید. این گزارش باید در دسترس عموم گذاشته شود.

+ در راستای بحث سیاسی :)
+ امروز تصادفی متوجه شدم که دیوان محاسبات کشور وابست
اخبار ناراحت کننده از فساد درون حالی از کمیسیون بوسیله گوش می رسد که تا انتخابات اسفندماه بخاطر مجلس یازدهم کمتر از ۹ ماه باقی باقی مانده است و احتمالا افشاگری های سیاسی در روزهای آینده محصول طیف های رقیب در مجلس شدت خواهد گرفت. عباسعلی کدخدایی، سخنگویشورای نگهبان روز گذشته در پاسخ به سؤال خبرنگاری درباره طرح موضوعی مبنی بر اینکه نماینده ای نشانی کرده است فداکار از نمایندگان برای انصراف از استیضاح وزرا، آپارتمان پژمان اند، گفت: در این خص
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم، در مجلس شورای
اسلامی و عضو هئیت ریسه مجلس دهم، در بازدید از پایگاه های خدمات نوروزی
جمعیت هلال احمر استان در پایگاه نوزدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت
مسافرین نوروزی جمعیت هلال احمر استان قم در عوارضی قم_ کاشان به کمپین
بهرفت پیوست.
ادامه مطلب

با سلام.چهل درصد کشور بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی تحت امر طاووس است.25 در صد هم باز از طریق سپاه و ناجا و صدا وسیما و قضاییه باز تحت امر طاووس است.35 درصد برای دولت و مجلس می ماند. باز تعدادی از نفرات مجلس و دولت وابسته به طاووس است. که 35 درصد را به 25 درصد کاهش میدهد.
یعنی ما در انتخابات برای مجلس و دولت برای اداره ی 25 درصد کشور رای میدهیم. آیا می ارزد؟؟

ولی آن چیز که مهم است .برای دولت و مجلس 25 درصدی . ارزش ندارد پای صندوق رفت.   
مسدودسازی صفحات برخی از مقامات حاکمیتی ایران از جمله فرماندهان سابق و فعلی سپاه پاسداران باعث واکنشات مختلفی شده و به نظر می‌رسد مجلس شورای اسلامی نیز به این موضوع ورود پیدا کرده است. یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کرده که خانه ملت قصد دارد در طرحی متقابل، اینستاگرام را در ایران
ادامه مطلب
امام صادق (ع) نقل کرده اند:در یکى از روزها، شخصى از مسلمان ها به محضر مبارک
امام سجّاد، حضرت زین العابدین علیه السّلام وارد شد و پس از عرض سلام ، به حضرت
عرضه داشت :اى پسر رسول خدا! در فلان مجلس با جمعى از دوستان نشسته بودیم ، که
شنیدیم شخصى نسبت به شما ناسزا مى گفت و توهین مى کرد و در بین صحبت هاى ناپسندش
گفت : علىّ بن الحسین علیهماالسّلام گمراه و بدعت گذار است .امام زین العابدین
سلام اللّه علیه ، پس از شنیدن سخنان آن شخص ، فرمود: تو حقّ مجلس و
نمایندگان مجلس به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کارت زرد دادند.
به گزارش ایسنا، در جلسه علنی صبح امروز (دوشنبه) مجلس، سوال محمود سلامی نماینده خواف و رشتخوار از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره علت عدم تحقق موارد مندرج بند ط ماده ۳ قانون وظایف و اختیارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد.

بعد از توضیحات نماینده سوال کننده و وزیر، مصری رئیس جلسه از نگهبان سلامی پرسید که آیا از پاسخ قانع شده است، که این نماینده در پاسخ گفت: ضمن ت
شرح طرح دوفوریتی مجلس برای جبران خسارات سیل اخیر و کاهش خسارات سیل در آینده
⭕️⭕️ توضیحات مهندس مقدسی رئیس فراکسیون پیشگیری و مدیریت بحران مجلس:
استفاده از منابع مختلف برای جبران خسارات
توجه به دستورات ارزشمند مقام معظم رهبری 
توجه ویژه به کشاورزان و پشتیبانی بیمه از ایشان
توجه به زیر ساختهای شهری و روستایی و خسارات وارده به منازل و مغازه ها
♦️ توجه ویژه به هواشناسی کشور و خرید تجهیزات پیشرفته برای پیش بینی های بلندمدت تر
طراحی سیل ب

#معرفی_کتاب
این کتاب به قلم «محمدعلی رجبی کیاسری» متن مجلس تعزیه «ذبح اسماعیل» در 267بیت است.هدف نویسنده از نوشتن این کتاب مرور گزارش قصص‏ مجالس و نقد و ارزیابى مختصر ادبى آن و آوردن نمونه ‏هایى از مآخذ تحقیقى اولیه این آثار در روایات و تاریخ اسلامى است. این کتاب دارای 104 صفحه و چاپ سال 1377 میباشد . کتاب حاضر شامل3 فصل است که سر فصل های آن عبارت اند از: «خلاصه متن»، «نتیجه داستان‏ مجلس»، «بررسى ادبى متن»،«متن مجلس»،«ذبح و قربانى فرزند»،«امت
امشب جشن عقدِ یکی از اقوامِ مادری بود،بعد از سالِ نودویک که عقد دختر داییم بود، خاطرم نمیاد مجلس عقد دیگه ای از طرف خانواده مادریم رفته باشم.هرچی فکر میکنم چیزی خاطرم نمیاد .. قاعدتا من تو سن ازدواج بودم از اون سال به بعد..ولی خب سالها به سرعتِ برق و باد گذشتند و منم که هنوز یارِ گمشده رو پیدا نکردم ..
چیزی که امشب برام شوکه کننده بود دیدنِ آدم ها تو یه قالبِ دیگه بود!بچه هایی که اون موقع دبستانی و کوچولو بودن الان در شرف دانشجو شدن هستن..یا بچه ه

نماینده مردم اراک در مجلس در خصوص معرفی مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی از سوی رئیس جمهوری به مجلس نیز گفت: «اولویت با مونسان است، مدتی در این خصوص کار کردند و تجربیات خوبی در این خصوص دارد. با توجه به این که یکی از مشکلات سازمان میراث فرهنگی در سال های گذشته تغییر مکرر مدیریت آن بوده است،
نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه در 2 سال گذشته مونسان در 3 حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدم‌های خوبی برداشته است گفت: «باید صداوسیما به کمک
3- وزیر امور اقتصادی و دارایی.4- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی.5- وزیر صنایع.6- وزیر دادگستری.7- رئیس سازمان برنامه و بودجه.8- رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران.9- وزیر ذیربط حسب مورد و به تشخیص و دعوت رئیس شورا.10- دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعنوان ناظر به انتخاب مجلس شورای اسلامی.ب- شورای مذکور […]
ادامه مطلب
پس از تصویب قانونمند بودن ماینینگ ارز دیجیتال توسط دولت ، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دستگاه‌های ۳ زمانه در اختیار تولیدکنندگان ارز دیجیتال قرار می‌گیرد که در ساعت پیک مصرف، برق این دستگاه‌ها خاموش شود.الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه امروز کمیسیون متبوعش درباره ساز و کار تولید ارز دیجیتال در ایران، گفت:
ادامه مطلب
یکی می گفت به نظرت فروشگاه رفاه خوب است یا سوپرمارکت............

هدف ما مبارزه با نهادهایی است که در جامعه  راه را بر نظارت بسته اند. شما می توانید به راحتی بر فروشگاه رفاه از طریق دولت و مجلس نظارت کنید. ولی دولت و مجلس کوچکترین توان برای اجرا و  نظارت بر موضوعات تیوری من و 50 شرکت و تیوری حرم را ندارند.
انشالله بعد از توفق بر این مشکل در مراحل آتی دقت بر سایر موضوعات راحت خواهد شد .چه فروشگاه رفاه و چه سوپرمارکت....
اصل کنترل داخلی، امضای طلایی در
بنا بر اعلام نمایندگان مجلس عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با توجه به کمبود نیرو در بیمارستانهای کشور، مجوز جذب و استخدام 15 هزار پرستار از طرف سازمان امور استخدامی به وزارت بهداشت و درمان داده شده است و بزودی آزمون استخدامی آن برگزار خواهد شد.
جهت امادگی بیشتر در آزمون استخدامی پیشنهاد می شود نمونه سوالات تخصصی استخدامی پرستاری که در آزمونهای گذشته برگزار شده است بدقت و کامل مطالعه نمائید.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «شرارت آمریکا به دلایل مختلف بیشتر است، مخصوص این شخصی هم که حالا در رأس دولت آمریکا است، نیست، بلکه سیاستشان این است. به من گزارش دادند که در همین قضایای اخیر، کنگره‌ی آمریکا در سالهای ۹۶ و ۹۷، ۲۲۶ طرح و لایحه علیه جمهوری اسلامی، یا تصویب کرده، یا ارائه کرده! ۲۲۶ طرحِ ضدّیّت و خباثت علیه جمهوری اسلامی. حالا البتّه اینجا من یک گِله‌ای هم از مجلس خودمان بکنم: مجلس شورای اسلامی خودمان چند طرح و لایحه در مقابل خباثتها
✍مجیدروزی 
خانه ملت چگونه تصرف شد؟
قاجاریه در زمان خود مجلس را به توپ بست و از حیز انتفاع خارج کرد ، اما در سال 94 ، خانه ملت ، بدون شلیک یک توپ ، به اشغال دولت لیبرال حسن روحانی درآمد و مقاومت اندک نمایندگان انقلابی مجلس شورای اسلامی ، به نتیجه نرسید!

ادامه مطلب
اگر صدرالساداتی نبود چه میکیردیم؟
همیشه وقتی امت حزب الله در یک قدمی پیروزی بودند، عواملی رو دشمن ایجاد کرد تا امت حزب الله را دچار خطای محاسباتی کند. امروز با یقین عرض میکنم که در یک قدمی پیروزی و فتح مجلس هستیم، با اخباری که از مجامع اصلاح طلب به گوش میرسد، این طور برداشت میشود که آنها به شدت کم آوردند، عملکرد نا مناسب مجلس از یک سو، مشکل اقتصادی مردم از سمت دیگه و افشا شدن فسادها و از همه مهمتر خلا پشتوانه ای مثل هاشمی رفسنجانی، واقعا عرص
استانی شدن انتخابات با قید "تناسب" امروز در مجلس شورای اسلامی تصویب شد .
در صورتی که این مصوبه چکش کاری نشود قطعا مردم و نمایندگان و شاید کشور با مشکلی بزرگ روبرو شوند!
کاندیدای مجلس باید هزینه ی بیشتری متحمل شود تا خود را  به مردم بشناساند و ناگفته پیداست آنها که قدرت اقتصادی کمی  دارند و وام دار دسته و فرد و گروهی نیستند توان رقابت با دیگران را ندارند!
و آنها که از دیگران حمایت می شوند و وام دار دسته و گروهند باید هزینه های چند ده میلیونی را ب
فساد در سیستم اداری دولت مانع رسیدگی به مشکلات ایثارگران استوزرا زورشان به پایین دست هایشان نمی رسد و به صراحت می بینیم که نیروهای تحت امر بعضی از وزرا با رشوه خواری، باند بازی و فساد نمی گذارند که قانون در کشور اجرایی شود تا مردم از آن بهره مند شوند. با توجه به وضعیت معیشتی جامعه ایثارگری، ایثارگران برای دارو و درمان خود از جان مایه می گذارند و دولت هم پاسخگو نیست.به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، عبدالله سامری، نماینده ایثارگر مردم خرم
.
یعنی ما_ مردمی که امام معاصرمان را یاری نمی کنیم_ مجلس گرفته ایم و گریه می کنیم برای مظلومیت امامی که مردم زمانش یاری اش نکردند؟
حالا درست که این گریه ها و رونق بخشیدن ها هم به تعبیری یاری محسوب میشوند ولی بسنده کردن بهشان،آنهم فقط در یک دهه در کل سال،برای اینکه توهم مومن بودن و از خوبان بودن بزنیم؛خیلی کم است.
ما نقد را فراموش کرده ایم و چسبیده ایم به نسیه.چون نقد سختی دارد..تازه است..خون جوشان میخواهد..آدم زنده..
خدایا از ما مرده های سست باور آ
«مردم با فقر اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند؛ اما دغدغه‌های جناحی
و توجه به مسائل دیگر سبب شده مشکلات مردم شنیده نشود یعنی خود ما هم از شرایط سخت
زندگی مردم آن طور که باید و شاید مطلع نیستیم.» شاید باورپذیر نباشد، اما این
جملات متعلق به یک نماینده مجلس است! «پروانه سلحشوری»!
ادامه مطلب
گل در بر و می در کف و معشوق به کام است

سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب

در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

در مذهب ما باده حلال است ولیکن

بی روی تو ای سرو گل اندام حرام است

گوشم همه بر قول نی و نغمه چنگ است

چشمم همه بر لعل لب و گردش جام است

در مجلس ما عطر میامیز که ما را

هر لحظه ز گیسوی تو خوش بوی مشام است

از چاشنی قند مگو هیچ و ز شکر

زان رو که مرا از لب شیرین تو کام است

تا گنج غمت در دل ویرانه مقیم است

همواره مرا
دربهار سال 1381 در منزل ما یک جلسه با حضور آقایان خاتمی، موسوی خوئینی‌ها و نبوی برگزار شد. آقای نبوی[نایب رئیس مجلس ششم] در آن جلسه گفت: عده ای می گویند باید موضوع نظارت استصوابی راحل کنیم و باید درخواست رفراندوم کنیم و البته نگفت عقیده من هم هست. هر سه نفر ما با دلائل مختلف مخالفت کردیم. من گفتم راهش این است که برویم برای اصلاح قانون انتخابات لایحه بنویسیم و ببریم مجلس و قطعا شورای نگهبان رد می کند که با تاکید مجلس لایحه به مجمع تشخیص می‌رود.

مجزا کردن موضوعات یک جمله
برخی اوقات در یک جمله به چند موضوع اشاره می شود و
همین موجب می گردد که درک پیام جمله دشوار شود، بنابراین بهتر است با جداسازی
موضوعات و قرار دادن در جملات مختلف، متن خبر را بیشتر روشن کنیم.
مثال:
سید حسین نقوی عضو کمیسیون
امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای
اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به بازگشت طرح تشکیل
سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، گفت: براساس اخطار اصل 75 که توسط یکی از نماینده
ها داده شده رئیس جلسه
دربهار سال 1381 در منزل ما یک جلسه
با حضور آقایان خاتمی، موسوی خوئینی‌ها و نبوی برگزار شد. آقای نبوی[نایب رئیس
مجلس ششم] در آن جلسه گفت: عده ای می گویند باید موضوع نظارت استصوابی راحل کنیم و
باید درخواست رفراندوم کنیم و البته نگفت عقیده من هم هست. هر سه نفر ما با دلائل
مختلف مخالفت کردیم. من گفتم راهش این است که برویم برای اصلاح قانون انتخابات
لایحه بنویسیم و ببریم مجلس و قطعا شورای نگهبان رد می کند که با تاکید مجلس لایحه
به مجمع تشخیص می‌رود.

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد
این تطاول که کشید از غم هجران بلبل
تا سراپرده گل نعره زنان خواهد شد
گر ز مسجد به خرابات شدم خرده مگیر
مجلس وعظ دراز است و زمان خواهد شد
ای دل ار عشرت امروز به فردا فکنی
مایه نقد بقا را که ضمان خواهد شد
ماه شعبان منه از دست قدح کاین خورشید
از نظر تا شب عید رمضان خواهد شد
گل عزیز است غنیمت شمریدش صحبت
که به باغ آمد از این ر
سلام
یه سوال از دختران دارم؛
اگه خواستگاری رو رد کرده باشید، اما اون بیاد مجلس ختم یکی از اعضای خانواده تون نسبت بهش نرم میشین یا ازش عصبانی میشید؟، من دو بار ازشون جواب رد شنیدم. مقصرش خانواده م بودن. خودم میدونم.
از اقوام شنیدم یکی از برادرانش تصادف کرده فوت شده، جمعه مجلس ختمش هست به بابام گفتم بیا بریم. شاید خدا خواست و نظرشون عوض شد. بابام میگه نمیاد. مجبورم تنها برم. بالاخره از اقوام دور ما هستن. فکر نکنم ایرادی داشته باشه، داداش خدا بیام
برخی مسائل فرهنگی اقتصاد
هادی چیت سازاقتصاد چرخه‌ای است که دولت و مجلس، تولیدکننده و مصرف‌کننده در آن نقش دارند. دولت و مجلس، از جهت قانونگذاری درست و نظارت بر اجرای قوانین، اقتصاد را پیشرو یا کندرو می‌کنند. روی این یادداشت ناظر به ایشان نیست؛ چون ربطی به تبلیغ رمضان ندارد. اما دانستن ویژگی‌ها و مسائل دو گروه دیگر، یعنی مصرف‌کننده و تولیدکننده، از آن جهت که مخاطب روحانیون هستند، حائز اهمیت است. در ادامه به مسائلی اشاره می‌کنیم که مانع

کاش مداح های روضه ها یاد بگیرند که برای پر شور نشون دادن روضه هاشون الکی اسم مادر یا پدر رو وسط نکشن !!
مثلا میاد میگه :
اونایی که مامانشون پیش شون نیست ! اونایی که نازتون دیگه خریدار نداره ! یه مادر بود نازتون رو میخرید / یه پدر بود میخرید 
الان میفهمین بی مادر و  بی پدر بودن چه دردیه و بهمان و بیسانه :|
یا درد بی مادری و بی پدری رو حس نکردی !! یا خیلی بی رحمی هر بار اشک یه جماعت عزادار
حسین رو به خاطر این مورد نه عزاداری حسینی در میاری !! ( بماند من

#حاج‌اسماعیل‌دولابی‌رحمة‌الله 

✅کسی که در عزای امام حسین علیه السلام بگرید یا بگریاند یا محزون شود دیگر آتش دنیا و آخرت او را داغ نخواهد کرد دوستان اهلبیت علیهم السلام در مجلس ذکر امام حسین علیه السلام مثل حضرت ابراهیم علیه السلام هستند که خداوند آتش را بر او سرد کرد.
منبع:طوبای کربلا

گاهی بزرگ شدن در کوچک شدن است، اگر می خواهی بزرگ شوی در صدر مجلس ننشین، صدر مجلس بزرگ را تعیین نمی کند هر جا بزرگ بنشیند آنجا صدر مجلس است. مثل آب باش به دور از تکبر، آب با اینکه می داند عنصر حیات است ولی هیچگاه بر طبیعت سخت نگرفت و به قله نرفت، همیشه سر به زیر انداخت و در پستی منزل کرد رود شد و به دریا رسید. انسان بزرگ این را می داند که اگر دنیا جاودانه بود مردان خدا به آن شایسته تر بودند. باور کن راه رسیدن به بزرگی سخت نیست، سخت آن ست که برای رسید
برخی
منابع رسانه‌ای اعلام کردند؛ دکتر حسن روستا رئیس هیات مدیره بانک ملت کشور
اخیرا از سمت خود جهت شرکت در انتخابات مجلس یازدهم استعفا داده است.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا
از اصفهان، برخی منابع رسانه‌ای شب گذشته در کانال‌های اجتماعی اعلام
کردند؛ دکتر حسن روستا رئیس هیات مدیره بانک ملت کل کشور از سمت خود جهت
شرکت و برنامه‌ریزی برای انتخابات
روز گذشته (۲۷ فروردین ۹۸) اعلام شد در مجلس شورای اسلامی طرح دو فوریتی علیه «شرکت آیفون» مطرح شده است؛ بدون اینکه جزییات خاصی از طرح منتشر شود. اکنون مشخص شده که در طرح مذکور، ایران باید به همراهی برخی کشورها مانند بولیوی و سوریه که سیاست‌های ضد آمریکایی دارند، طرحی همگانی برای ممنوعیت واردات آیفون
ادامه مطلب

بهترین مشاور سبد فعلی برای جابجایی سهم رشده کرده با سهم رشد نکرده شما در بورس با معرفی سهام پرسود با دید کوتاه مدت و میان مدت (امروز یک سهم با دید میان مدت  با بازدهی 200 درصدی به کاربران گروه vip معرفی میکنیم شما هم برای عضویت و پرداخت به شماره 09351307055 در تلگرام در ارتباط باشید
مجلس نمایندگان آمریکا تصویب کرد: حمله به ایران بدون مجوز کنگره ممنوع استمجلس نمایندگان آمریکا به یک متمم لایجه بودجه دفاعی این کشور رای داد که اگر به تصویب نهایی برس

عضو هیئت رییسه فراکسیون جوانان مجلس، از تلاش نمایندگان مجلس برای تشکیل سازمان ملی جوانان در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام مبنی بر استفاده از ظرفیت جوانان و خروج این حوزه از اقدامات جزیره‌ای خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیده حمیده زرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، به عنوان یکی از پیشنهاد دهندگان طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان که در کمیسیون‌های تخصصی مربو
نفوذ!

حسن روحانی 98/7/17 در جلسه هیئت دولت:«به همه فرصت بدیم بزاریم همه در این اجتماعات شرکت بکنند. خب ما بهترین مجلس شورای اسلامی در تاریخ ایران مجلس اول ما بود بهترین مجلس! نمیدونم شورای نگهبانی نبود که بخواد اینجوری نظارت بکنه! (با حالت تمسخر) این همه دفاتر نظارتی نبود (با حالت خنده)! همه آمدند ثبت نام کردند از جناح های مختلف حتی منافقین آمدند ثبت نام کردند! منافقین حق ثبت نام داشتند. دفتر اونوقت دفتر هماهنگی که حالا اون همه روش حرف و حدیث بود
حضرت آیت الله حججی روحانی مبارز و یار صدیق امام خمینی پس از سال ها خدمت در سنگر انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان های حضرت امام خمینی و آیت الله خامنه دیروز در 1 شهریور سال 1398 به دیدار آقا امام زمان رفت . مجلس خاکسپراری ایشان با حضور نمایندگان ، مراجع تقلید بزرگوار و نماینده ولی فقیه برگزار شد . آقا سید سجاد حججی نماینده شهرستان میانه در مجلس اول تا سوم بود  . ایشا در نوفل لوشاتو  به دیدار امام رفتند و امروز دار فانی را ودا و به دیدار حق رفتند . عالم
اعضای مجلس خبرگان رهبری، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.سایت نوجوان خامنه ای برش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را در این مجموعه سخن‌نگاشت منتشر می‌کند.

سایت دورهاتو به نقل از خبرگزاری تسنیم، بعد از گذشت یک ماه از زمزمه های مشخص کردن قیمت خودرو توسط شورای رقابت هنوز به تایید شورای نگهبان نرسیده است. وضعیت قیمت خودرو در بازار معاملات خرید خودرو و فروش خودرو بلاتکلیف است. طرح قیمت گذاری قانونی خودرو توسط نمایندگان مجلس یک ماه پیش مصوب شد. براین اساس تنها مرجع قانونی مشخص کردن قیمت خودرو شورای رقابت است.
مبهم بودن ساماندهی بازار خرید خودرو و فروش خودرو
وزارت صنعت و معدن اصرار به تعیین قیمت خو
شب قدر مداح به مردم می گفت مسجد هزینه دارد روحانی مسجد خرج دارد خادم مسجد خرج دارد آب و برق و گاز مسجد هزینه دارد خواهشمندم فطریه روزه خود رابه این مسجد کمک کنید .
دراین حال خادم مسجد که خیلی از این حرف مداح ناراحت شده بود از انتهای مجلس داد زد ؛لامصب فقط خادم وروحانی خرج دارند چرا مداح رو نمی گی یعنی خودت خرج نداری؟همه مردم خندیدند ومداح که حسابی ضایع شده بود گفت یک صلوات بفرستید وشروع کرد به خواندن روضه .مجلس حسابی گرم شده بود یک خانوم به شدت
شعرمناجات باامام زمان درشب قدر – رضا باقریان
شبهای قدر آمد و آقا نیامدی
زیباترین ستاره ی دنیا نیامدی
ما را امید وصل تو اینجا نشانده است
ما آمدیم، یوسف زهرا نیامدی
امشب بیا به مجلس ما هم سری بزن
قدرِ گذشته رفت و به اینجا نیامدی
گفتیم جمعه می رسد و می رسی، ولی
جمعه گذشت و حضرت دریا نیامدی
مانند طفل گم شده ای گریه می کنم
خیمه نشین، از دل صحرا نیامدی
مثل یتیم کوفه خرابه نشین شدم
صاحب عزای مجلس مولا نیامدی
کنج خرابه کودکی آرام زیر لب
با گریه گفت شب
رئیس مجلس با اشاره به پیشینه تصویب قوانین چهارگانه FATF می‌گوید: بسیاری از منافع ملی دچار کشمکش‌های سیاسی شده اگر واقعا این قوانین خلاف منافع ملی بود، چرا سال ۸۶ تصویب کردید؟
رئیس مجلس در گفتگو با ویژه نامه نوروزی اعتماد با اشاره به روند تصویب  FATFگفت :می‌خواهم بگویم ببینید که این مسیر چگونه در کشور ما طی ۱۱سال طی شده استعلت این است که بسیاری از منافع ملی، دچار کشمکش‌های سیاسی می‌شوند.
اگر آنگونه که آقای لاریجانی می گویند تصویب FATF یازده س
سحر است و هوا بارانی... زودخوابیدن و سحر بیدار شدن را دوست دارم... در این خانه، مادرم اتاقی را در طبقه دوم برایم مهیا کرده است تا هر موقع به "م..." آمدم آنجا باشم. رفتم طبقه اول تا برای خودم چای بریزم... صدای رادیو قرآن از اتاق مادرم بلند بود... همزمان مادرم داشت در پذیرایی نماز شب می خواند... او حتی معانی آنچه می خواند را نمی داند و در حین نماز حواسش به همه جا هم هست... دقیقا عین مادربزرگم یعنی مادر مادرم... از عجایب دیگر آنکه او نمازهای مستحبی را تند و س
باسمه تعالیمتن نطق آیت الله علی اکبرکلانتری در اجلاسیۀ مجلس خبرگان رهبریچهل سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی گذشت . با الطاف خفیه و جلیۀ الهی ، نهالی که چهل سال پیش توسط معمار کبیر انقلاب اسلامی غرس و با خون های پاک شهیدان آبیاری گردید هم اینک به درختی تنومند و ریشه دار تبدیل شده و پنجمین دهۀ خود را با اقتدار و استحکام بیشتر آغاز می کند . امروز دشمنان به خوبی دریافته اند که این نظام مستحکم و مردمی ، با کودتا و جنگ نظامی از بین نمی رود از این رو
 موضوع افزایش حقوق کارکنان و
بازنشستگان برای سال ۹۸ به یکی از بحث‌های جنجالی و پرتنش تبدیل شد. شنبه
هفته قبل و در واپسین ساعات بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ در صحن علنی مجلس به
یکباره پیشنهادی برای حقوق مطرح شد که توسط نمایندگان به تصویب رسید.

موضوع از این قرار بود که نمایندگان برای سال آینده مصوب کردند ۴۰۰ هزار
تومان ثابت به حقوق‌ها اضافه شود و علاوه بر آن تا ۱۰ درصد نیز به صورت
پلکانی در نظر گرفته شود. مخالفت نمایندگان دولت در مجلس در رابطه
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: نماینده مجلس ایران با
تعصب پرچم ایران را که در ردیف دوم بود و دیده نمیشد به ردیف اول آورد و
پرچم اسرائیل را که در ردیف جلو بود با مهارت و سرعت به ردیف دوم فرستاد.
ادامه مطلب

نفوذ! 

حسن روحانی 98/7/17 در جلسه هیئت دولت:«به همه فرصت بدیم بزاریم همه در این اجتماعات شرکت بکنند. خب ما بهترین مجلس شورای اسلامی در تاریخ ایران مجلس اول ما بود بهترین مجلس! نمیدونم شورای نگهبانی نبود که بخواد اینجوری نظارت بکنه! (با حالت تمسخر) این همه دفاتر نظارتی نبود (با حالت خنده)! همه آمدند ثبت نام کردند از جناح های مختلف حتی منافقین آمدند ثبت نام کردند! منافقین حق ثبت نام داشتند. دفتر اونوقت دفتر هماهنگی که حالا اون همه روش حرف و حدیث
طبق گزارش تسنیم مجموع حقوق و مزایای یه نماینده مجلس تو 4 سال جمعا 360 میلیون میشه فلذا اگه دیدید یه نماینده ای بیشتر از این رقم داره تبلیغ میکنه بدونید که قراره بعدا داستان ایجاد کنه

پ.ن:
طرف میره دکتر میگه آقای دکتر چیکار کنم تا 100 سال عمر کنم؟
دکتر:سیگار میکشی؟- نهتریاک؟- نهغذای چرب؟- نهمشروب؟- نهدختر بازی؟- نهدکتر: پس می‌خوای 100 سال عمر کنی چه غلطی کنی؟
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اجرای رتبه‌بندی
معلمان از مهر ماه سال جاری  را صرفا شعار
تبلیغاتی دولت دانست. و امیدوار کردن فرهنگیان به شعاری که مدام تکرار می‌شود.
وی در ادامه علت شعاری بودن این مطلب را توضیح دادند.
جبار کوچکی‌نژاد اظهار
کرد: این سخنان که رتبه‌بندی از مهر ماه اجرا خواهد شد، غیرکارشناسی است مگر لایحه‌ای
از سوی دولت به مجلس ارائه شده است؟!

نماینده مجلس افزود: سخنگوی دولت و سرپرست وزارت آموزش و پرورش  اعلام کرده‌اند که
شخصی به پسرش وصیت کرد که پس از مرگم جوراب کهنه ای به پایم بپوشانید،میخواهم در قبر در پایم باشد. وقتی که پدرش فوت کرد و جسدش را روی تخته شست و شوی گذاشتند تا غسل بدهند، پسر وصیت پدر خود را به به عالم اظهار کرد، ولی عالم ممانعت کرد و گفت: طبق اساس دین ما ، هیچ میت را به جز کفن چیزی دیگری پوشانیده نمی شود! ولی پسر بسیار اصرار ورزید تا وصیت پدرش را بجای آورند، سر انجام تمام علمای شهر یکجا شدند و روی این موضوع مشورت کردند، که سر انجام به مناقشه انجامی
در ابلاغیه حسن روحانی رئیس جمهور به وزارت اقتصاد و بانک مرکزی آمده است:  در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست «قانون اصلاح قانون صدور چک» که در جلسه علنی روز یکشنبه مورخ سیزدهم آبان‌ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ 23/8/1397 به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره 72083/52 مورخ 29/8/1397 مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌گردد.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
عزاداریهاتون قبول رهروان راه حسین. خدا اجر و صبر به همتون بده که این مصیبت عظمی رو تعظیم می کنید و به آسمانیان و اولیای الهی تسلیت می دهید. توفیقی شد این دهه دو جلسه با موضوع شاخص های نهضت حسینی در بیانیه گام دوم انقلاب خدمت رفقا بودیم، در مورد شاخص امید واقعی در نهضت حسینی و جوانگرایی این نهضت یه کار تطبیقی با بیانیه گام دوم انقلاب انجام شد و مطالب جالبی به دست اومد. ایشالا توفیق بشه شاید فیش ها رو یه سرو سامونی دادم و ت

نفوذ!انقلاب را به دست نااهلان نسپاریم!

حسن روحانی 98/7/17 در جلسه هیئت دولت:«به همه فرصت بدیم بزاریم همه در این اجتماعات شرکت بکنند. خب ما بهترین مجلس شورای اسلامی در تاریخ ایران مجلس اول ما بود بهترین مجلس! نمیدونم شورای نگهبانی نبود که بخواد اینجوری نظارت بکنه! (با حالت تمسخر) این همه دفاتر نظارتی نبود (با حالت خنده)! همه آمدند ثبت نام کردند از جناح های مختلف حتی منافقین آمدند ثبت نام کردند! منافقین حق ثبت نام داشتند. دفتر اونوقت دفتر هماهن
بهروز افخمی در یکی از مصاحبه هاش گفته بود در دوره حضور من در بهارستان یک مضوع بسیار مهم را فهمیدم و آن این بود که تصمیمات مهم کشور در این راه رو ها گرفته نمیشود. به عبارتی مجلس قانون گذار بر قانون گذاری تاثیر آنچنانی ندارد و بیشتر شبیه نماست تا آنچه بدان معروف است.
حال سوالی به وجود می آید پس اگر نماست چرا در زمان انتخابات کاندیدا های مجلس به همراه لیست های عریض و طویل شان از روی جسد و جنازه هم بالا می روند تا با تکرار خود حتی یک کرسی را هم از چن
☑️ عارف: راه خود را از فرصت‌طلبان جدا می‌کنیم
رئیس فراکسیون امید مجلس:
در انتخابات مجلس یازدهم باید راه خود را از فرصت‌طلبان و کسانی که می‌خواهند از اعتبار اصلاح‌طلبان سوء‌استفاده کنند، جدا کنیم
فراکسیون امید برای حفظ هویت خود و انجام رسالت جریانی به صورت مستقل در انتخابات هیات رئیسه ورود کرد
@bavarnews
در شرایطی که عزیزانی برای دفاع از حریم امنیت ، از مال و جان خود می گذرند ، کسی مثل علی مطهری امید! دارد که ای کاش آیت الله خمینی آن نامه را به منتظری نمی نوشت. تو چکاره هستی که برای رهبر انقلاب تعیین تکلیف می کنی! تو و امثال تو کسانی هستی که با کشاندن وزیرانتا و رئیس جمهورتان به صحن مجلس و به راه انداختن جنگ زرگری ، ملت را تحقیر! می کنی که به گفته آقای وزیر بهداشت خودتان به ایشان (منظور رئیس دولت و شایدعلاوه برآن منظورش مجلس کنونی بود) رأی داده ای
چرا روضه و هیات می‌رویم؟
شیخ صدوق رضوان الله علیه روایت کرده است:
٤- حدثنا محمد بن إبراهیم بن إسحاق رحمه الله، قال: أخبرنا أحمد بن محمد الهمدانی، عن علی بن الحسن بن علی بن فضال، عن أبیه، قال: قال الرضا علیه السلام: من تذكر مصابنا وبكى لما ارتكب منا كان معنا فی درجتنا یوم القیامة، ومن ذكر بمصابنا فبكى وأبكى لم تبك عینه یوم تبكی العیون، ومن جلس مجلسا یحیى فیه أمرنا لم یمت قلبه یوم تموت القلوب.
امام رضا علیه السلام فرمودند: هر کس مصیبت ما را به یا
به نام خدای شنهای طبس

سروری: حتی یک اقتصاددان در فهرست اصلاح‌طلبان نیست
هشدار نماینده سابق درباره لیست اصلاح طلبان:
نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فقط یک مجلس اقتصاددان می‌تواند
به داد کشور برسد این در حالی است که در فهرست رقیب اصولگرایان حتی یک
اقتصاددان نیز وجود ندارد و این به آن معناست که اولویت فهرست رقیب بر
توسعه سیاسی است

https://www.mashreghnews.ir/news/537516

سوره رعد آبه 11:
انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا م
در اخبار آمده است که ‏مجلس شورای اسلامی طرحی ۲فوریتی دارد جهت تحریم خرید آیفون در کشورهای اسلامی!

حالا اینکه در این طرحِ خوش‌نیت اما شتابزده، منظور از تحریم آیفون لابد تحریم شرکت اپل است و اینکه چطور می‌شود از سوی مجلس یک‌کشور برای کشورهای دیگر هم قانون نوشت، بماند و سر جای خود محفوظ، کاش دست‌کم خرید مصالح سیگار از ایالت ویرجینیا از سوی شرکت دخانیات ایران نیز ممنوع شود.راستی هیچ‌وقت از خود پرسیده‌ایم در حالی‌که از تجارت شیرِ مرغ تا ج
سال ۹۸ و سهم بخش کشاورزی
بنا به گزارش مرکز پژوهش مجلس ؛اعتبارات وزارت جهاد کشاورزی و دستگاه های مرتبط با بخش کشاورزی در سال آینده را رشدی معادل ۴/۸۲ درصد نشان داد . یعنی معادل مبلغی حدود پنجاه و هشت و صد و سیزده میلیارد ریال .

تهدید امنیت غذایی با کاهش بودجه کشاورزی
طبق خبرگزاری ایانا عباس پاپی زاده عضو کمیسیون کشاورزی بیان کرد در برخی قسمت ها بودجه بخش کشاورزی کاهش چشمگیری پیدا کرده است.
وی با اظهار به اینکه هرساله دربخش کشاورزی واردات بین
مهر نوشت: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون هیچ صحبتی در مجلس و کمیسیون آموزش مبنی بر تعویق زمان کنکور مطرح نشده است.

میرحمایت میرزاده درباره احتمال تعویق زمان کنکور سراسری به دلیل وقوع سیل، اظهار داشت: این موضوع تاکنون در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح نشده است.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا احتمال اعطای سهمیه در کنکور به سیل‌زدگان وجود دارد؟ گفت: در این باره هم هیچ صحبتی تاکنون م
طرح جدید در مجلس:
افشاکنندگان مفاسد مورد حمایت قانون قرار می‌گیرند
سید فرید موسوى طرحی را تقدیم مجلس کرده است که بر اساس آن کسانی که از مفاسد اقتصادی یا اداری مطلعند، اگر موارد را به شورایی که به همین منظور تشکیل خواهد شد اطلاع دهند مورد حمایت و تشویق قرار می‌گیرند و به عبارت دیگر در آینده و در صورت تصویب نهایی، افشاکنندگان مفاسد و تخلفات در ذیل چتر حمایت قانونی قرار گرفته و در صورت اثبات فساد از مشوق های مختلف برخوردار خواهند شد.
@bavarnews
یک نماینده مجلس برای آن که نماینده دیگری را تحقیر کند گفت: اجداد
شما افغانستانی هستند.
فراموش نکنیم افغانستان جزیی از ایران بوده و ملت آن پاره تن ملت
ایران هستند.
در دعواها و عقده گشایی های سیاسی نباید اخلاق دینی را زیرپا گذاشته و
جاهلیت نژادپرستانه را احیا کنیم.
از نظر اسلام، فارس و عرب و آفریقایی و ... همه ملت ها و اقوام با هم
برابرند به خصوص مومنان و مسلمانان که حکم برادری با یکدیگر داشته و در سراسر جهان
باید نسبت به رفع مشکلات یکدیگر اهتمام
جز جیگر
«منگ هانگ وی» پیداشد. رییس اینترپل که چندی قبل، از ساختمان پلیس
بین‏الملل در فرانسه خارج و تا این لحظه مراجعت ننموده است، در چین پیداشد
ولی خانواده‏ای را از نگرانی نرهانید. همسر فرد مذکور، گم‏شدن وی را
بی‏ارتباط با مَنگ بودن او دانست و تأکید کرد که اسم شوهرش منگ است و خودش
مَنگ نیست! این همسر درحالی که به پهنای صورت اشک می‏ریخت در پاسخ به سوال
خبرنگاری مبنی بر اینکه حالا شوهرت کجاست، گفت: منگ، پس از خروج از محل
کارش – ساختمان مر
کسی که فقط پیش پاشو ببینه از دیدن دور عاجزه، اما دوراندیشی که جلوی پاشو نبینه ممکنه با سر بخوره زمین!
نمایشنامه چهار صندوق. بهرام بیضایی.
----------------
ماجرا از اونجا شروع شد که ماه رمضون سه سال پیش ما به صورت رایگان :) رفتیم نمایش مجلس ضربت زدن نوشته بهرام بیضایی و به کارگردانی محمد رحمانیان. خیلی روم اثر گذاشت و در نتیجه زنگ زدم به دفتر انتشارات روشنگران که کتابای بیضایی رو چاپ می‌کنه و از محل کارم رفتم یوسف‌آباد دفتر انتشارات. دو تا آقا توی یه
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اجرای رتبه‌بندی
معلمان از مهر ماه سال جاری  را صرفا شعار
تبلیغاتی دولت دانست. و امیدوار کردن فرهنگیان به شعاری که مدام تکرار می‌شود.
وی در ادامه علت شعاری بودن این مطلب را توضیح دادند.
جبار کوچکی‌نژاد اظهار
کرد: این سخنان که رتبه‌بندی از مهر ماه اجرا خواهد شد، غیرکارشناسی است مگر لایحه‌ای
از سوی دولت به مجلس ارائه شده است؟!

نماینده مجلس افزود: سخنگوی دولت و سرپرست وزارت آموزش و پرورش  اعلام کرده‌اند که
معرفی کتاب روایت رهبری 
این کتاب در سه فصل و ۶۲۰ صفحه، روایت جامع و دست اولی است از «رسمیت
و قانونیت یافتن رهبری حضرت امام خمینیرحمه‌الله با مصوبه مجلس خبرگان
قانون اساسی»، «تعیین آیت‌الله منتظری به رهبری آینده توسط مجلس خبرگان رهبری و
سپس عزل وی» و در نهایت، «تعیین حضرت آیت‌الله خامنه‌ای توسط مجلس خبرگان به رهبری
انقلاب اسلامی».
از ویژگی‌های
«روایت رهبری» می‌توان به استفاده از برخی خاطرات منتشرنشده سیاسی و مهم حضرت آیت‌الله
خامنه

"اِبرام چرخی" درونت  را بکش
یا هیولای آدم  خواری به نام " مجلس"
نویسنده: علی رضا اسلامی
داستان تخیلی
من و "ابرام" در یک روستا بزرگ شدیم. پدر من زمین زراعتی کوچکی داشت و دستش همیشه خالی بود. پدر ابرام هم از کارگران مهاجری بود که از یکی از شهرهای جنوب شرق کشور به روستای ما در شمال آمده بود تا با کارگری بر سر زمین های کشاورزی شکم زن و بچه اش را سیر کند. 
علاوه بر وضعیت اقتصادی نامناسب در دوره کودکی ، من و "ابرام" اشتراکات دیگری هم داشتیم. هر دوی ما در
تخلفات بنی صدر به قدری بود که مرحوم شهاب الدین اشراقی، نمایندۀ آقای بنی صدر هم طی نامه‌ای، استعفای خود را از نمایندگی وی اعلام نمود. تعطیل شدن برخی از مطبوعات آشوب طلب توسط دادستانی، حمایت مردمی را در پی داشت و برخورد مردم ایلام با بنی صدر در ممانعت آنان از ورود وی به این شهر با شعار "مرگ بر منافق" و... موجب شد تا امام او را از فرماندهی کل قوا برکنار نماید. و مجلس در پی این حرکت بنا بر وظیفۀ قانونی، رأی به عدم کفایت سیاسی بنی صدر داد و امام هم بن
من آقای مجلسی نیستمولی دوست داشتم یک شبوقتی دشداشهٔ مشکی بلندی پوشیده‌ام که پایینش،خاک‌وگِل استو به کمرم،شال سبزی بسته‌امعمامهٔ مشکی‌ام را بگذارم روی پلهٔ دوم منبرو همین‌طور که مجلس رنگ خاموشی می‌گیردوقتی که همهمه‌ها فروکش می‌کنندو جز صدای نفس‌زدن‌ها شنیده نمی‌شودو تک‌وتوک پیرمردهای مجلس،هنوز دارند سروقت نوحهٔ مداح قبلی،ناله می‌کنندوقتی هنوز از آن سوی پردهٔ حائل،زنی که چادر به صورت کشیده‌،زیر لب زمزمه می‌کند:«مادرت برات ب
سلام دوستان 
قرار است یکی از جذاب ترین سریال های تلوزیون به زودی پخش شود. 
سریال پناه آخر نامی است که برای این مجموعه انتخاب کرده اند. اما چرا نامش را اینگونه انتخاب کرده اند. پیداست که کسی نمیتواند تشخیص دهد.
چرا که اسم اولیه ای که برای مجموعه در نظر گرفته بودند مجلس حیرانی بود.
مجلس حیرانی تاثیر گذار است و یقینا مخاطب را میخکوب خواهد کرد. مخاطبی که از همه جا بریده است و میخواهد برای چند ثانیه هم که شده، غافل از گیرو دار فضای مجازی اندکی سریال
«مقتل باید آرام اوج بگیرد. فکر کن نشستی مقابل امام صادق. داد می زنی؟ اصلاً شاید بهتر باشد روی صورتت یک تبسم باشد از غم. خودت گوله گوله اشک بریزی و با آستین های بلند قبایت آب بینی و چشمت را پاک کنی و همان طور مقتل بخوانی. تصویر کنی که آقا به زخم های شکم شان نگاه کردند. روی اسب شان خم شدند. در همان حال خمیده به خیمه ها نگاه کردند. چشم هاشان سیاهی رفت. دست شان ضعف کرد. شمشیرشان افتاد. اصلاً شمشیر را تصویر کنی وقتی می افتد روی زمین. هلهله ی لشکر خصم را. ش
# هشتکی # با عنوان #حجامت_نظام مبنی بر لزوم برخورد ملموس با مفسدان اقتصادی به راه افتاده که البته ما هم به نوبه ی خود از آن حمایت می کنیم.
لکن اینطور که بوی آن می آید عزم کافی در این جهت وجود ندارد.
https://www.mashreghnews.ir/news/872414/مخالفت-وزیراطلاعات-با-بازداشت-بدهکاران-بانکی

دانه درشت های فساد اقتصادی اطرافیان رئیس جمهور هستند که برخورد با کار هر کسی نیست!
یعنی کار از حجامت گذشته و باید با توپ و تفنگ به سراغ مفسدان اقتصادی رفت.
از جانب مجلس هم که اصلاً ع
به گزارش همشهری، بخت و مجلس برسر شیوه آزادسازی سهام قسط اختلاف رویت دارند. نصیب و قسمت می خواهد دارایی های موجود درسهام عدالت را به شکل یک صندوق تنخواه گذاری آزاد کند ولی مشکل اینجاست که مدیریت این صندوق تنخواه گذاری پیاده شدن اساس لایحه ای که به مجلس ارسال شده بر عهده یک هیات امنا است که اعضای آن را اغلب مدیران دولتی تشکیل می دهند. بوسیله همین برهان حلقه با این شیوه آزاد سازی ضدیت است و معتقد است این دولتی بودن هیات امنای مجری سهام عدالت با
سوالات درس سوم مطالعات هشتم 
درس سوم: ساختار و تشکیلات دولت
 1 -حکومت کشور ما به وسیله کدام قوا و زیرنظر چه کسی اداره می شود؟ حکومت کشور ما جمهوری
اسالمی است که به وسیله سه قوه مقننه،قضائیه و مجریه زیر نظر مقام رهبری اداره می شود. 
2 -قوه مجریه از چه کسانی تشکیل می شود؟ قوه مجریه همان دولت و سازمان های وابسته به دولت
است.
 3 -ریاست قوه مجریه برعهده چه کسی است و چه مسئولیت هایی دارد؟ ریاست قوه مجریه بر عهده
رئیس جمهور است که پس از مقام رهبری عالی ت
تقویم شیعه
سیزدهم محرم
۱- اسرای اهل بیت علیهم السلام در مجلس ابن زیاد
پس از آنکه اسرا و سرهای مقدس شهدا را در کوفه گردانیدند، ابن زیاد لعین در کاخ خود نشست و دستور داد سر مطهر امام حسین علیه السلام را در برابرش گذاشتند. آنگاه زنان و کودکان آن حضرت را به همراه امام سجاد علیه السلام ـ در حالی که به طناب بسته بودند ـ وارد مجلس نموده، در برابر تخت آن ملعون ایستاده نگاه داشتند. در این حال درباریان آن ملعون به تماشا ایستاده بودند.
۲- اُسرای اهل بیت عل
در حال شنیدن جلسه امروز مجلس هستم، یکی میگفت افغانستان با حزب اداره میشود و عراق هم، دموکراسی حزب می خواهد و از این جور حرفها
قانون اساسی جمهوری اسلامی به حق مردم سالاری اسلامی را تبیین می کند و من مخالف غربزدگی و دموکراسی لیبرال هستم...
استاد #پناهیان_صدای_ماست
حجت الاسلام علیرضا پناهیان را همه می شناسند؛ بیش از اینکه سیاسی باشد، در حوزه فرهنگ و سبک زندگی فعالیت داشته و جریان سازی کرده است. 
پناهیان اما خودش می گوید «ما بگوئیم می خواهیم کار دینی کنیم نه کار فرهنگی؛ چون وقتی بگوئیم کار دینی، دیگر این دین است که تعیین می کند در یک مقطعی کار فرهنگی کنیم در مقطعی دیگر کار سیاسی، در مقطعی دیگر کار اقتصادی و ... .».
پناهیان حالا طی سال های اخیر در مواجهه با لیبرال های ایران، همراه و
بوسه نماینده شیروان بر تصویر وزیر کشور

نمایندگان مجلس همیشه خود را وکلای مردم معرفی کرده و می کنند و این یعنی آنها «وکیل الملّه» اند، اما گاهی بعضی گفتارها و رفتار ها از بعضی از این نمایندگان مجلس سر می زند که راحت می توانی بگویی این افراد نمایندگان دولت اند و قوانین و طرح هایی را تصویب می کنند که بیش از آنکه به کام مردم شیرین بیاید، به دهان دولت شیرین می آید و شعار نگفته شان این می شود که «علف باید به دهن بزی شیرین بیاد». این نمایندگان همانن
۱) صبح یه مسیری رو که همیشه با اتوبوس میرم، پیاده رفتم. عجب هوای خوبیه این روزا! گفته بودم نمی‌ذارم حالم تو اردیبهشت بد باشه :)
+ نزدیک نیم ساعت راه رفتم همه‌ش شد ۳۲۰۰ قدم! :/ Seriously؟!

۲) دیروز رفتم مجلس ختم پدر دوستم. اولین باری بود که تنهایی ختم کسی می‌رفتم و این یه مقدار ترسناک بود، انگار اینم داره میگه دیگه بزرگ شدی!
چند تا دیگه از دوستا هم بودن. هم به خاطر جو مجلس و هم شاید به خاطر فاصله‌ای که این چند وقت به خاطر مشغله‌های همه‌مون بین‌مون ا
روز پزشک چه روزی است؟
تاریخ دقیق روز پزشک در ایران 1 شهریور ماه می باشد که زاد روز پزشک بزرگ ایرانی ابن سینا نیز می باشد.
 در آمریکا 30 مارس برای بزرگداشت پزشکان و تقدیر از خدمات ارزنده آنها اختصاص داده شده است، به گونه‌ای که در این تاریخ و سال 1842 دکتر لانگ برای نخستین ‌بار داروی بیهوشی «اتر» را در عمل جراحی به عنوان بیهوش ‌کننده استفاده کرد.
در آن روز دکتر لانگ، اتر را برای یک بیمار تجویز کرد و سپس وی را تحت عمل جراحی قرار داد. این در حالی است
وقتی که یک مفسد به قلاب می افتد
نویسنده: علیرضا اسلامی
همه چیز حکایت از یک کار اطلاعاتی قوی دارد. یک نماینده مجلس به دیدار یک مقام بلند مرتبه اقتصادی می رود، ولی بر خلاف رویه معمول هیچ فرش قرمزی برای او پهن نمی شود که بماند حتی اجازه ورود خودرو اش به پارکینگ را هم نمی دهند. او آشفته  از این  بی احترامی تلاش می کند با آن مقام بلند پایه  تماس بگیرد، تلاشی که عدم توفیق در آن او را عصبانی تر می کند. کارمندی خونسرد با علم به این که او کیست  از حداقل ه
 سدیر گوید من و ابو بصیر و یحیای بزاز و داود بن کثیر در مجلس نشسته بودیم که امام صادق علیه السلام با حالت خشم وارد شد چون در مسند خویش قرار گرفت فرمود شگفتا از مردمیکه گمان میکنند ما غیب میدانیم کسی جز خدای غزو جل غیب نمیداند من میخواستم فلان کنیم را بزنم او از من گریختو من ندانستم که در کدام اطاق منزل پنهان شده است  سدیر گوید چون حصرت از مجلس برخاست و بمنزلش رفت من و ابو بصیر و میسر خدمتش رفتیم و عرض کردیم قربانت گردیم آنچه در باره کنیزت فرمو
خواب دیدم ابوعلی سینا زنده است، یا من در زمان اویم. خانه اش مجلس درس بود. خانه‌ای با سبک سنتی با درهم و برهم کتابهایی که روی زمین و کنار دیوار روی هم چیده شده بودند. خود بوعلی هم از آن لباسها و کلاه‌های قدیمی به تن داشت و برای مردم سخن می‌گفت.
مجلس که تمام شد و همه رفتند، جلو رفتم و از ایشان پرسیدم: ببخشید شما قصد ازدواج ندارید؟
بعد هم بلافاصله برای اینکه شخصیتم حفظ شود گفتم: بین خانمها هستند کسانی که دوست دارند به همسری شما دربیایند، اگر قصدت
مخالفت مجلس با برداشتن ارز دولتی برنج
حبیب الله نیکزادی پناه گفت: برکنار کردن پول های دولتی برای وارد کردن برنج در شرایطی است که تولید داخلی با نیازهای کشور مطابقت ندارد، بر خلاف تأکید دولت بر حمایت از حقوق مصرف کننده، گفت که این بدان معنی است که مردم برنج میل نکنند.عضو کمیسیون کشاورزی ادامه داد:«در حال حاضر بسیاری از بخش های برنج وارد می شود و گفت: تصویب حذف ارز چهار هزارودویست تومان از واردات برنج به معنی دریافت حداقل از سفره از مردم است ک
من ی ماه رمضان دعوت داشتم برای سخنرانی در لندن.یکی دو جای دیگر هم دعوت بودم.یک روز در منزل نشسته بودم که دیدم خانم خیلی محترمی زنگ زد و بمن گفت میخوام ماه رمضان بیایید منزل ما صحبت کنید.گفتم"حاج خانم،من مجلس زنانه نمیرم.
گفت:ببین آقا.من دو تا پسر داشتم.
پسراولیم به شهادترسید.خبر شهادتپسر دومیم رو هم اوردند.
پدرش همان دم  در سکته کرد و رفت کما.
بعد یک هفته همسرم چشمش رو باز کرد و گفت ، پسرم شهید شد؟
گفتند بله.
دو تا نفس کشید و در بیمارستان فوت کرد.
سودای جام این دل دیوانه می کندراهش جدا زمسجد وبتخانه می کندبا واعظان شهر به مجلس نمی رودترک ریا و مسند و حنانه می کنددرکش قدح که موسم رسوایی آمدهکو آن  بتی که قسم پیمانه می کندهشدار وقت را که تباهی تمام شدشاهد زغیب رو سوی میخانه می کندالحق چه مسندی ست تبانی عقل ودلکان هر کدام کار حکیمانه می کندپرکن پیاله عقل ببین کارگر شدهپیش آر می که مصدر جانانه می کند(ناظم) به عیش کوش وزمستی حذر نکناین جام وباده لطف کریمانه می کند 
اواخر فروردین ماه 1396 بود که طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کلید خورد تا نهایتا مردادماه سال بعد (1397) به تصویب مجلس رسید و جهت تایید به شورای نگهبان قانون اساسی ارسال گردید. پس از آن در مهرماه همان سال شورای نگهبان دو ایراد بجا به این طرح گرفت که یکی مربوط قوانین و مقررات سازمان است چرا که این قوانین مربوط به قبل انقلاب اسلامی است، لذا باید قید گردد که قوانین خلاف شرع در تشکیل وزارتخانه مورد توجه قرار نمی گیرد و هم
من ی ماه رمضان دعوت داشتم برای سخنرانی در لندن.یکی دو جای دیگر هم دعوت بودم.یک روز در منزل نشسته بودم که دیدم خانم خیلی محترمی زنگ زد و بمن گفت میخوام ماه رمضان بیایید منزل ما صحبت کنید.گفتم"حاج خانم،من مجلس زنانه نمیرم.
گفت:ببین آقا.من دو تا پسر داشتم.
پسراولیم به شهادترسید.خبر شهادتپسر دومیم رو هم اوردند.
پدرش همان دم  در سکته کرد و رفت کما.
بعد یک هفته همسرم چشمش رو باز کرد و گفت ، پسرم شهید شد؟
گفتند بله.
دو تا نفس کشید و در بیمارستان فوت کرد.
خبرگزاری مهر نوشته: سناتور «جاش هاولی» لایحه ای به نام «قانون فناوری کاهش اعتیاد به شبکه های اجتماعی» (Social Media Addiction Reduction Technology Act) را به مجلس آمریکا ارائه کرده است. این لایحه در صورت تصویب ویژگی های سواستفاده جویانه شبکه های اجتماعی را ممنوع می کند.
 این لایحه اسکرول کردن متوالی و پخش خودکار ویدئو و صوت را ممنوع می کند. همچنین طبق آن در شبکه های ا جتماعی«نقطه توقفی» برای پست ها و سرویس رسانی وجود خواهد داشت که کاربر را مجبور می کند از شبکه اجت
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه عصر چهارشنبه ۲۲ اسفند ۹۷ در حاشیه اجلاس مجلس خبرگان رهبری، در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانیKHAMENEI.IR به بیان تحلیل خود از محتوا و ابعاد مختلف بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» پرداخت.وی در این گفتگو با اشاره به حفظ و استمرارِ آرمان‌های انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته و دستیابی نظام اسلامی به دستاوردهای مختلف در عرصه‌های گوناگون، به نقش رهبریِ انقلاب در این زمینه اشاره کرد و گفت: امام
دولت به هیچ وجه قصدحمایت ازقشرضعیف رانداردبخش بهداشت ودرمان واجب ترازدیگربخش هاهست امابودجه سمت فوتبال ویغه سفیدهاپروازمیکندیاروحانیونی که خمس دریافتی راخرج شکم خودمیکنندومداوماصیغه ساعتی مینمایند.
این سخن نمایندگان بخش فقیرنشین به بخش بالاشهرنشین مجلس شورای اسلامی بود.
مجامع صالح قضایی هم بدرستی این افرادراباپول به زندان میانداختند.هزینه استراحتگاهی که مشمول مالیات نبودزندان مجلسیون بود.
«میازار موری که دانه کش است»که کاری فجیعا بد و چندش استاز آن بدتر اما تو دانی که چیست؟به پیش جهان‌خوارگان خواهش استمگر مزدوج گشته برجامشانکه با مادر شوهرش چالش است؟فمنیستهای مجلس کجایند کهتجاوز به روحش بسی فاحش استبه اینستکس رسیده کنون کار اوو نقضش به کل رو به افزایش استبسی رنج برده در او بیست سیاف ای تی افش هم که در زایش استولی باز پیروزی از آن ماستکه مرد مقاوم در اسایش است#زهرا_آراسته‌نیا
حسن #نوریان وارد گود #انتخابات می شود!حسن نوریان از مدیران دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه و کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه نطنز و قمصر  که در واپسین روز تبلیغات از ادامه رقابت انصراف داد ، امروز در مورد احتمال ثبت نام در انتخابات سالجاری گفت: خوشبختانه منطقه ما مملوّ از نیروهای شایسته و توانمند برای ایفای نقش وکالت مردم در مجلس شورای اسلامی است و از این جهت هیچ جای نگرانی برای همشهریان عزیز وجود ندارد . وی گفت : تاکنو
 سخنرانی جنجالی پناهیان در اعتراض به عدم شفافیت مجلس! غلط می کنید شما بر اساس عقاید رای می‌دهید. باید بر اساس کار کارشناسی رای بدهید ای مجلس شورای اسلامی آدم باش! @shahid_beyzaii
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

بانک مرکزی مسئول کنترل نرخ ارزوطلاهست الباقی مسائل موجود اقتصادی هم گره به تصمیمات مجلس خورده این دفعه اقتصادزلزله زده وسیل زده وآخوندزده ودرگیرتجملات تحریم معیشتی تاب نخواهدآوردکه درایستگاه تعادل وصبرایوب قراربگیرداین پنداشت اقتصاددانان دیپلمه بود که همه چیزازنگاهشان پشیزی ارزش نداشت جزطلاوارز.
انصاف این هست که اقتصاددانان دیپلمه میگویند.تصمیم گیرنده دولت میگفت این افرادبهتردرک میکننداوشخص رئیس جمهوربودمیتوانست همه چیز رابه حا
هر کس یکی از اشیای ذیل را جعل کند یا به علم به جعل یا تزویر استعمال کند یا داخل کشور نماید علاوه بر جبران خسارت وارده به‌حبس از یک تا ده سال محکوم خواهد شد: 
1⃣احکام یا امضاء یا مهر یا دستخط معاون اول رئیس جمهور یا وزراء یا مهر یا امضای اعضای شورای نگهبان یا نمایندگان مجلس شورای‌اسلامی یا مجلس خبرگان یا قضات یا یکی از روسا یا کارمندان و مسوولین دولتی از حیث مقام رسمی آنان. 2⃣ مهر یا تمبر یا علامت یکی از شرکتها یا مؤسسات یا ادارات دولتی یا نها
طبق فرموده های امام خمینی ره باید با نماینده مجرم برخورد شود و مسولان در جمهوری اسلامی از جمله در مجلس باید عادل باشد نه مجرم و مجلس جای نماینده مجرم نیست . مطالب واضحی که برخی تجدید نظر طلبان آن را سخت و پیچیده نمایش می دهند.
امام خمینی( ره) :"خدا می داند که شخصاً برای خود ذره ای مصونیت و حق و امتیاز قائل نیستم. اگر تخلفی از من هم سر زند مهیای مؤاخذه ام.» (صحیفه امام، جلد21، ص282)
«خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما پشت کردن به
ارزان بودن برق در ایران باعث شده است تا فعالیت ماینینگ
بیت کوین بسیار افزایش یابد ولی مدتیست دولت و نمایندگان مجلس در پی قطع
کردن برق ماینرها هستند.
امروز نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دولت در چند سال اخیر
برنامه‌ای برای احداث نیروگاه و تولید برق بیشتر نداشته است، گفت: صنایع و
کشاورزی ازجمله حوزه‌های پرمصرف برق در کنار برخی از واحدهای مسکونی
هستند، ضمن آنکه استخراج بیت‌ کوین مشکل جدیدی در حوزه مصرف برق به شمار
می‌آید.
به
سلام
اینبار سوتی خودم رو میخوام براتون بگم ... :))

جاتون خالی یه جشن خیلی خوب گرفته بودیم و حسابی دوستان و هیات های دیگه رو دعوت کرده بودیم ...
از قضا صاحب مجلس که هیات خونشون برگزار شده بود چندنفر مهمون ویژه داشتن ... این مهمون های ویژه از کربلا تشریف آورده بودن ( از جمله کسایی هستن که اربعین در خونشون روی زوار بازه ) 
جاتون حسابی خالی ... مجلس شروع شد و کم کم حسابی به دست زدن گرم شدیم ...
بالاخره مداح اشاره کرد بلند بشید و دست بزنید ... ما هم که از خدا
چهارپایه خوانی سنت قدیمی و زیبایی است که هنوز برخی هیات های قدیمی پایبند آنند. اما چهارپایه مقابل تیمچه حاجب الدوله داستان زیبایی دارد. اکثر قدیمی ها و پیرغلامان سیدالشهدا بالای این چهارپایه شعر خوانی کرده اند. از مرحوم حاج اکبرناظم تا حاج احمددلجو و شاه حسین بهاری و حاج احمدصالح و سیدعباس زریباف و حاج محمد علی اسلامی و غیره. پای این چهارپایه نیز خیلی ها بودند. این چهارپایه همه خوبان بازار را به خود دیده و اهل بازار ارادت خاصی به این چهارپا

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باشگاه کتابخوانی شمیسا مشاور کنکور شیراز،آزمون سنجش، قلمچی پکیج آموزش افزایش فالور |هِیئَتِ شُهَدایِ گُمنام| ارز های دیجیتال بوم بوم عاشقی با چاشنی انتظار موزیک باند بازسازی خانه - بازسازی منزل