نتایج جستجو برای عبارت :

قدرت بازدارندگی در همه عرصه ها

در همه عرصه ها، به خصوص عرصه فرهنگی باید به سمت قوی شدن پیش برویم.
اساسا یکی از مهم ترین مولفه های قوی شدن در همه عرصه ها به خصوص عرصه فرهنگی که زیربنای سایر عرصه ها و حرکت های جامعه است؛ مستقل بودن و داشتن یک هویت فرهنگی مستقل است. برای این مسئله باید آگاهی و پیوندهای ما با مولفه های تشکیل دهنده فرهنگ مان مثل تاریخ گذشته، دین، نحوه مناسبات و روابط اجتماعی، دین و........روز به روز بیشتر شود.
بدیهی است که هرچه این پیوند و ارتباط محکم تر و منسجم تر ش
استوارومحکم باش دونالد.ایمان داشته باش در عرصه سیاست قوی هستی.این اطمینان خاطررامشاوراوبه دونالدترامپ میداد.زندگی دونالدترامپ تیترخبری رسانه های مختلف بوداواین اتفاق راخوشایندنمیدانست.ازطرفی دلش میخواست قوی وقدرتمندوجداب باشدوازطرفی دلش میخواست مسلمانان رادرقدس سرکوب کند همچنین مهاجران کشورهای درگیرجنگ که به ایالات متحده آمده بودنداخراج کند.
بین پول و اسلام و قدرت جذب فقط پول دربرابراوارزش داشت.اگرمیگفتندهیولاودیوانه است بهش بر
هر ملت و جامعه ای برای حفظ امنیت خود و مصون بودن افراد جامعه در برابر شمنان و بدخواهان، نیاز به داشتن نیروهای متعهد و متخصص و توانمند دارد که در مواقع حساس و بحرانی به انجام وظیفه خود افدام کنند و اسیر ملاحظات بی مورد و غیرضرور نشوند.
جامعه ای که قادر به حفظ امنیت خود نباشد، مردم آن روی آرامش را نخواهند دید و فعالیت ها و اقدامات آن به ثمر نمی رسد و توسط گروه های تبهکار و دشمنان نابود می گردد.امنیت عرصه های متفاوتی دارد و بسته به ابعاد زندگی اج
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از پاسداران (۱۳۹۸/۰۱/۱۹) علت دشمنی‌‌های آمریکا با سپاه را پیش‌قدمی این نهاد در همه عرصه‌های مقابله با دشمن دانستند.برهمین اساس، بخش دفاع مقدس نوجوان خامنه‌ای اطلاع‌نگاشت «سپاه پیش‌قدم در همه عرصه‌ها» را منتشر می‌کند.

وقتی از اسلامی کردن عرصه ای مثل کسب و کار صحبت می کنیم، همانطور که نگاه تنها به آن عرصه و عدم نگاه به عرصه های دیگر مانند فرهنگ و رسانه، ساده انگارانه است چندین برابر آن وقتی است که نگاه تمدنی به عرصه کسب و کار نداشته باشیم چرا که کسب و کار اسلامی مطلوب و طراز انقلاب اسلامی، یکی از میوه های درخت دولت اسلامی در زمین تمدن اسلامی است. می دانیم برای ایجاد یک تمدن اسلامی می‌بایست از پنج گام عبور کرد؛ و هم اکنون از دو گام ابتدایی، یعنی انقلاب اسلامی
در تمام زندگیم
از ازل
تا الان
من عاشق و شیفته دو نفر شدم
توی کل عرصه رسانه و مدیا و موسیقی و هرچی
کامبیز حسینی وقتی بالای 37 سال بود
مکابیز وقتی بالای 40 سال بود.
به جز این دونفر من هرگز و هرگز به هیچ کسی علاقه نداشتم چه ایرانی چه خارجی.
جفت اینها هم بدبختی رنگ پوستشون خیلی روشنه و حس جنسی نداشتم بهشون. 
تامام.
یاهو
دو شب پیش به نازنینی میگفتم احساس میکنم مرگ و زندگی توامان درونم جریان داره. زندگی با غلظت کمتر. مرگ با قدرت بیشتر. 
مرگ یا دقیق تر، تصور نیستی، ارزشها و آرزوها رو درونش می بلعه. زندگی باز میخواد توی این عرصه تاریک رخ بنمایانه. در برابر بی نهایت نیستی، البته که سوسویی بیشتر نیست. البته که زندگی فریباست. اما آری گفتن به زندگی دشواره.
میدان نقش جهان
میدان نقش دنیا عرصه بزرگ مستطیل شکلی در شهر اصفهان کشور ایران است که به‌ وسیلهٔ بناهایی از دورهٔ صفوی محصور شده‌ است . عرصه نقش دنیا به حالت امروزین در زمان سلطنت سلطان عباس صفوی پایه‌گذاری شده است . بناهای تاریخی جان دار در عرصه نقش عالم مشتمل بر کاخ خوب قاپو , مسجد امام , مسجد روضه خوان لطف الله و سردر قیصریه است . علاوه بر این بناها دویست حجره دو طبقه پیرامون عرصه واقع شده است که عموماً مقام عرضهٔ صنع
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع ان را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می کنند.تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان  نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور،دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت،بازار و ارکان مهم ج
منظور از سند عرصه و اعیان ملک ؟
منظور از عرصه زمین و جایگاهی است که بر روی آن ساختمان بنا شده است و منظور از اعیان
ساختمان و بنایی می باشد که بر روی یک زمین و یا همان عرصه بیان شده و با
توجه به سند ملک و یا مقررات و ضوابط محلی آن دارای کاربرد های مسکونی،
اداری، تجاری و … می باشد.

اولین نکته این است که باید حتما در هنگام خرید املاک به نوع آن زمین یا
آپارتمان که در گواهی و پایان کار آن ثبت شده توجه ویژه داشت.
چرا که در ملکی که کاربری مسکونی دارد ن
رسانه مهم ترین ابزار قدرت نرم

⭕برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع آن را تعریف کنیم. 
«قدرت عبارت است از توان تحمیل اراده‌ی خود به طبیعت ،دیگران و خود»»
همه‌ی افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده می‌کنند. تنها ابزار،میزان و شیوه آن متفاوت است.
قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور، دولتی دست نشانده در آن کشور وجود آورده و از این طریق بر دولت، بازار و ارکان م
یکی از بحث های چالش بر انگیز این بوده که آیا افکار ما قدرت خاصی دارن یا نه.
دکتر ایموتو بعد از انجام آزمایش های معروفش مدارکی رو تهیه کرد که به وضوح قدرت افکار انسان و میزان نفوذ اونها رو نشون میده.
این پست در مورد قدرت افکاره. بخونین و 3 تا کلیپ زیرنویس شده رو هم تماشا کنین و ازشون استفاده کنین.
خواندن داستان کامل
دانلود آهنگ زانیار خسروی یکی از پرطرفدارترین عرصه های موسیقی، عرصه موسیقی پاپ است. در این عرصه خوانندگان زیادی پا به میدان گذاشته اند و برخی از آنها با موفقیت های چشمگیری هم همراه بوده اند. از جمله زانیار خسروی را می توان در این زمینه نام برد. زانیار خسروی برادر دانلود آهنگ سیروان خسروی است که هم خواننده و هم آهنگساز، ترانه سرا، تنظیم کننده و بازیگر است. دانلود آهنگ زانیار خسروی در این مقاله از پارسی نو سعی کرده ایم تا بیوگرافی کامل زانیار خ
بسم الله الرحمن الرحیم 
الحمدلله رب العالمین 
الحمدلله برادرانی دارم که با احسان به دیگران زیبایی می‌آفرینند و حمد انسان ها را برمی‌انگیزند... 

الحمدلله برادرانی دارم که در هر عرصه‌ای برای خدا و تنها به استعانت از او قدم می‌گذارند و عَلم عبودیت خدا را به دست می‌گیرند... 

الحمدلله برادرانی دارم که به صراط مستقیم هدایت شده‌اند و در این صراط ایستاده اند و چیزی جز زیبایی نمی‌بینند... 

تقدیم به برادرانی که در عرصه مبارزه با ویروس منحوس
شروع کرده بودم به رژیم که شیرینیجات از یزد رسید. وقحی ننهادم و با قدرت شروع کردم. روز اول خوب بود، روز دوم کمی معمولی و روز سوم تازه وقتی که سیر شدم عذاب وجدان به سراغم آمد.
وزنم زیاد شده و من دارم تلاش می‌کنم اراده را در تمام عرصه‌هایم قوی کنم. از کمتر سراغ موبایل آمدن تا خوردن تا اخلاقی‌تر یا پرهیزکارتر بودن. اما خب واقعیت در مورد پرهیزکاری این است که کسی در من میلی برنمی‌انگیزاند. 
و یک چیز مهم درس و کتاب خواندن است.
کاش لاغر شوم، کاش باارا
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایسنا، سرهنگ علی عباس نژاد با رمز به اینکه در ایام تعطیلات ورودی های بیشه و پارک های جنگلی با مشارکت پلیس و سایر نیروهای امدادی بسته شده بود، اظهار کرد: از این رو خوشبختانه تردد و تفریح درون جنگل ها با کاهش بسیاری نسبت به سال های قبل مواجه بود. حاکم یگان حفاظت سازمان جنگل ها با اشعار اینکه ۹۰ تا ۹۵ درصد آتش سوزی های جنگلی سبب انسانی دارد، تصریح کرد: نوروز امسال به دلیل کاهش ورود گردشگران به عرصه های طبیعی
عطرغدیرآمده، عید امامت بُوَد
عرض ادب برولی ،غرق فتاوا غدیر
شیعه زجان شادمان روز ولایت عزیز
شاخه طوبا غدیر،مبدأ و مأوا غدیر
خصلت والای حق بخشش بی منّت است
داده به دنیا نشان،روح عطایا غدیر
هست یقین ریشۀمحض به تصمیم حق
آورد اقرار را ،همره احصا غدیر
اصل و اساس خردازسرِاحسان وخیر
مانده به ما ازغدیر،مامن جان‌ها  غدیر
حق همه ازحق بود،نیکی مطلق بود
مظهر حق مرتضی، عرصه ایفا غدیر
حضرت مولای ما،در پی فرصت نبود
امر شد از ذات حق،امر ز بالا غدیر
زاویه
کتاب قدرت فکر اثر دکتر ژوزف مورفی

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
قدرت فکر – دکتر ژوزف مورفی pdf - دانلود رایگان کتاب|دانلود ...panteashop.ir › کتاب-رایگان-قدرت-فکر-دکتر-ژوزف-مورفی-pdf۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - قدرت فکر اثری از ژوزف مورفی، گنجی در درون شما نهفته است. بسیاری از افراد از این گنج خبر ندارند . گنجی که ثروت بی پایان است و دور انسان را ...
دانلود رایگان کتاب «قدرت فکر» اثر «ژوزف مورفی» - فرهنگ پرسfarha
کتاب قدرت فکر اثر دکتر ژوزف مورفی

دانلود فایل

قدرت فکر – دکتر ژوزف مورفی pdf - دانلود رایگان کتاب|دانلود ...panteashop.ir › کتاب-رایگان-قدرت-فکر-دکتر-ژوزف-مورفی-pdf۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - قدرت فکر اثری از ژوزف مورفی، گنجی در درون شما نهفته است. بسیاری از افراد از این گنج خبر ندارند . گنجی که ثروت بی پایان است و دور انسان را ...
دانلود رایگان کتاب «قدرت فکر» اثر «ژوزف مورفی» - فرهنگ پرسfarha
دانلود کتاب قدرت تفکر ژوزف مورفی

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب «قدرت فکر» اثر «ژوزف مورفی» - فرهنگ پرسfarhang-p
زنان در عرصه مدیریت 9 ص
نام فایل : زنان در عرصه مدیریت 9 ص فرمت : .doc تعداد صفحه/اسلاید : 13 حجم : 4 مگابایت زنان در عرصه مدیریتچکیدهدر این مقاله به اشتغال زنان به عنوان مدیر در کشور پرداخته شده است. برخی اطلاعات آماری در این زمینه ارائه می zwnj;شود و دو پرسش در خصوص اشتغال زنان در عرصه مدیریت مطرح ...
دریافت فایل
زانیار خسروی در عرصه مدلینگ علاوه بر فعالیت در عرصه های مختلف موسیقی مانند خوانندگی، آهنگسازی و..  بنا به خصوصیات ظاهری و بنا به شهرت اش در بین مردم و به خصوص در بین قشر جوان، در زمینه های دیگر هم فعال است. دانلود آهنگ زانیار خسروی از جمله او بعنوان مدل تبلیغاتی با شرکت های مشهور همکاری دارد. مثلا او با شرکت سان استار در عرصه مدلینگ همکاری می کند. درآمد زانیار خسروی وقتی از زانیار پرسیده شده که وضعیت مالی در عرصه موسیقی چگونه است؟ وی پاسخ داد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس چندی پیش در مراسم اعطای سند تک برگی عرصه و اعیان مسکن مهر از فروش ۳۵۰ میلیارد تومان عرصه مسکن مهر خبر داده بود.
مهدی هدایت، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در حالی چندی پیش از فروش ۳۵۰ میلیارد تومان عرصه مسکن مهر سخن گفته بود که وزیر اسبق راه به تازگی اظهار داشته است که در پردیس روزانه ۴ میلیارد تومان از فروش عرصه مسکن مهر درآمد ایجاد می‌شود.
به گزارش مجله دلتا اخیرا مهدی هدایت با اشاره به این‌که تاکنو
برگی از هزاران
افزایش ۱۹ برابری تولید فولاد
فولاد و سیمان از مهم‌ترین صنایع استراتژیک، محسوب می‌شوند. فولاد در عرصه‌های مختلفی همچون ساخت‌و‌ساز، خودروسازی، راه‌آهن، تولید و انتقال انرژی کاربرد اساسی دارد. صنعت سیمان نیز به‌عنوان یکی از صنایع پایه، نقش اساسی در پیشرفت زیربنای اقتصادی هر کشور بر عهده دارد.

جبهه مقابل انقلاب در تلاش است تا مردم را نسبت به نظام نامید کند بدین صورت که چنین جمله ای در ذهن مردم نقش ببندد: " نظام اسلامی/ نظام ولایت فقیه/ حکومت آخوندی /و ... نمی تواند کشور را اداره کند"در این راستا جبهه اصلاحات که پر است از انسان هایی که جاهلانه و یا عامدانه به دنبال قدرت و ثروت هستند گزینه های خوبی برای اجرای اهداف آن جبهه در حکومت اسلامی دارد. گاهی قدرت طلبی گاهی ثروت طلبی و گاهی آزادی خواهی به معنای بی بندباری و ... دست مایه ی سواری گرفتن
10 اختراع برتر جهانی در عرصه نانوفناوری نانو، نانو فناوری یا نانو تکنولوژی؛ رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که جستارهای گسترده‌ای را
پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود یک تا ۱۰۰
نانومتر است.
ادامه مطلب
۲۷۳۲ - در حالیکه تا سال ۱۳۵۷ مهترین دستاورد رژیم پهلوی در عرصه فضایی دست‌کشیدن «محمدرضاشاه» و ولیعهدش بر روی تجهیزات فضایی آمریکایی‌ها بود(۱)، اما پس از انقلاب‌اسلامی با تلاش و همت محققان ایرانِ اسلامی، تاکنون حداقل هفده پروژه فضایی در ایران انجام شده و کشورمان جز ۱۰ قدرت فضایی دنیا است(۲).منبع: 1- www.youtu.be/KMtLXVhdkGU و 2- www.tn.ai/2089449
دانلود فایل اصلی
سیستم قدرت (به انگلیسی: Electric power system)، شبکه‌ای از اجزای الکتریکی است که برای تأمین، انتقال و استفاده از توان الکتریکی بکار می‌رود. نمونه‌ای از سیستم‌های قدرت، شبکه‌ای است که برای تأمین نیروی الکتریکی خانه‌ها و صنایع به کار گرفته می‌شود. سامانهٔ قدرت در مناطق بزرگ با نام شبکه (به انگلیسی: grid) شناخته می‌شود که به‌طور کلی می‌توان آن را به سه بخش تقسیم کرد: تولید انرژی الکتریکی که توان را تأمین می‌کند،انتقال انرژی الکتریکی که توان
مـن بـا او موافـق نیسـتم .تحلیل من کاملاً متفاوت است.
همه پر از خشونت، طمع، خشم و شهوت هستند، ولی قـدرت ابرازش را ندارنـد؛ بنـابراین یـک قـدیس مـی ماننـد .
بـرای خشونت ورزی باید قدرت داشته باشی.
برای ارضای طمع باید که قدرت داشته باشی.
برای ارضای شهوت نیاز به قدرت داری.
بنابراین وقتی کـه قدرت به چنگ می آوری، تمام آن سگ های خوابیده در درونت شروع به پارس کردن می کنند. قدرت برایت یک خوراک می شود، یـک فرصـت.
چنـین نیست که قدرت فساد بیاورد، شما فا
 این ماهواره که برای ایران کاربرد های مختلفی دارد از جهاتی ایران را به اندازه کشور های دیگر که تا به حال ماهواره فرستاده اند در این صنعت بالا برده است. 
سردار علی جعفرآبادی فرمانده فضایی نیروی هوافضای سپاه با حضور در بخش خبری صداوسیما در خصوص پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نظامی نور توسط ماهواره‌بر قاصد، اظهار داشت: عرصه فضا در کنار زمین و هوا و دریا یکی از عرصه‌های راهبردی با پتانسیل بالاست که نیروهای مسلح باید در آن ایفای نقش کنند و
ادامه م
دنیا امروز متوجّه ملّت ایران است. ما باید بدانیم دشمنان زخم‌خورده_آنهایی که امیدوار بودند اسلام از دنیا محو بشود و علی‌رغم خواست آنان، اسلام روزبه‌روز در دنیا عالم‌گیرتر شده است_همچنان در کمینند تا ما یک لحظه غفلت کنیم؛ لذا غفلت برای ما حرام است. استکبار جهانی از ملّت ایران می‌ترسد؛ مثل همه‌ی بدکاران و راهزنانی که از انسان‌های شجاع و آگاه می‌ترسند.
┄┅═══✼✼═══┅┄
انقلاب اسلامی ایران، موفّق‌ترین تجربه‌ی اسلامی عصر جدید بود در ع
آنچه در کتاب قدرت روحی می خوانید:♦️قدرت روحی چیست؟♦️آیا مرتاض هندی دارای قدرت روحی است؟♦️داستان بزرگانی که قدرت روحی داشته اند؟♦️در برخورد با مشکلات و گرفتاریهای زندگی چگونه عمل کنیم؟♦️اهمیت پذیرش مشکلات ♦️روشهای صبر کردن♦️اهمیت نوشتن در حل مشکلات♦️اهمیت فوق العاده آگاهی از حکمت بلاء در رسیدن به آرامش و قدرت روحی♦️و.....وچندین مطلب کاربردی مهم همراه با داستانهای واقعی زیبا و کار بردی
تعداد صفحات کتاب:232صفحهـــــــــــــــــ
انتخاب متین ان است که  بدور از هرطیف و طائفه ،این حزب و آن حزب ، این گروه و آن گروه  باشند فردی را انتخاب کنیم که توان قانونگداری و تبیین هدایت  دولت در راستای چشم انداز کشور را داشته باشد فلذا علم و عمل ، قول فعل نماینده ایجاد و تکمیل قانون باشد، مردم عزیز: بیآیید سربازی را همچون حاج قاسم سلیمانی را به جبهه مقدم قانونگداری بفرستیم که مثل آن شهید بزرگوار خالصانه در راه اعتلای امنیت کشور ، نظام و عرصه بین الملل تلاش کرد پس دست رنج نماینده بای
علم و قدرت

وقتی انسان هوای نفسش را مهار کند یعنی خواهش های نفس انسان تابع عقلش شود نه عقلش تابع هوای نفس باشد، به طور طبیعی  سیر معنوی پیدا خواهد کرد و  در این سیر معنوی، قدرت خواهد یافت؛

شرح صدر، حاصل قدرت و علم است. یعنی شما نمی توانید بگویید که ما سرمان را در لاک خودمان می اندازیم و یک کارهایی انجام می دهیم. آدم باید خودش را در بستر علم و قدرت قرار بدهد.  این علم و قدرت یا مادّی است و  یا معنوی، اگر علم و قدرت تنها از نظر مادّی باشد برای ف
پاورپوینت رشد قدرت در دستگاه عضلانی
دانلود پاورپوینت با موضوع رشد قدرت در دستگاه عضلانی، در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش، شامل دستگاه عضلانی، هماهنگی بین عضلات، هماهنگی درون عضلانی، سنجش قدرت، تغییرات ناشی از رشد در قدرت، اثر بالیدگی بر قدرت، تغییرات ...

کتاب قدرت هوش گفتاری (10 روش بهره برداری از نبوغ گفتاری)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: مرتضی احمدی
ناشر: بوکتاب
رقعی
شومیز
168 صفحه
در آغاز قرن بیستم ، روان شناسان مشاهده کردند رابطه ی مستقیمی میان اندازه
و قدرت کلمات و موفقیت در زندگی وجود دارد.به عبارت دیگر؛ بهترین و
بزرگترین کلمه ی شما باعث موفقیت و اعتماد به نفس شما می شود. در واقع
کلمات در جامعه ،زندگی و موفقیت تاثیر زیادی دارند. کلمات قدرت شگفت آوری
دارند.آن دسته از کسانی که این مطلب را می د
"علی یزدان پناه احمدآبادی" مطرح کرد ؛
مسئولان جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند
"علی یزدان پناه احمدآبادی" بازرس مجمع ملی جوانان کشور از مسئولین اجرایی خواست جوانان را وارد عرصه مدیریت بحران کنند.
عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان کشور با بیان اینکه جوانان فعال در سازمان های مردم نهاد با داشتن دیدگاه مسئولیت اجتماعی اظهار داشت: سمن های جوانان در خدمت رسانی به مردم پیشتاز هستند.
وی با اشاره به حضور داوطلبانه و موثر اعضای سازمان های مردم نها
امشب مدام دچار حمه عصبی شدم، خاله کنارم نشسته بود و مدام ذکر میگفت، وسط حمله خندم گرفته بود :))
میدونی خدا، از روزی ک گفتم راضیم به هر چی که برام بخوای، از همون روز آرومم، قوی ام، تو به من قدرت دادی، مهم نیست چقدر درد میکشم، مهم نیست چقدر اذیت میشم، مهم قدرت منه که شکست ناپذیره، تو کاری کردی بتونم تو اوج سختی بخندم، تو کاری کردی شاد باشم، امیدوار باشم، اینا چیزای کوچیکی نیستن،ازت ممنونم، درسته سلامتی خیلی مهمه ولی من راضیم، من بخاطر همه چیز را
من کلیدصدروزه دارم و همه مشکلات راحل میکنم.این سخن اعتدال طلب ها بود.جنبشاعتدال طلب بخاطربیمه سلامت مجدد منتخب شده ملت گشته بود.
هنرمندان در عرصه تئاتروسینمابامشکل بیمه مواجه بودند.عده ای دیگر پول درمان نداشتندتامجددابه صنعت پولسازتئاتروسینمابرگردند.خانه سینما بصورت کامل درحال نابودی بود چون افرادی که چیزی ازهنرتئاتروسینماومذهب نمیفهمیدندواردعرصه صنعت پولسازسینمامیشدنداین افراد توسط رابطه واردسینماوعرصه محصولات فرهنگی میشدندوب
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: عرصه‌ی تولید و رونق اقتصادی و اوج گرفتن ثروت ملّی و رفاه عمومی در کشور، احتیاج دارد به پیشروانی، فرماندهانی، صفوف مقدّمی؛که شما تولیدکنندگان هستید. شما صفوف مقدّم و خط‌شکن‌های این عرصه و این میدان‌اید؛ این میدان هم میدان مهمّی است، میدان خطیری است، میدان جنگ است. ۱۳۹۸/۰۸/۲۸پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، مجموعه لوح «خط‌شکنان تولید» را منتشر میکند.

برای مشا
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه زدن
خدا به انسانها قدرت تصمیم گیری و اختیار و اراده داد ، قدرتی که وجه تمایز انسان با سایر موجودات و جانداران هستتوی زندگی یاد بگیریم تابع تصمیمات هیچ کس نباشیمهیچ کس بهتر از خود ما نمی‌دونه چی به صلاحشه و چی براش خوبهپس بهتره خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریماجازه ندیم هیچ کس اینا رو از ما بگیره و سلب کنهچون کسی که بتونه این قدرت‌ها رو ازمون سلب کنه ، قسمتی از انسانیت ما رو تسخیر کرده و
معلمی یکی ازمشاغلی است که از محبوبیت بسیاری برخوردار است و هر
ساله شاهد ثبت نام داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و
ورود به عرصه معلمی هستیم.بنابراین متقاضیان می بایست برای ورود به عرصه
معلمی بتوانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مصاحبه نمره مطلوب را کسب
نمایند.در این مقاله به تمامی جزئیاتثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 ، شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرو
انتخاب متین آن است که  بدور از هرطیف و طائفه ،این حزب و آن حزب ، این گروه و آن گروه  باشند. فردی را انتخاب کنیم که توان قانونگذاری و تبیین هدایت  دولت در راستای چشم انداز کشور را داشته باشد فلذا علم و عمل ، قول و فعل نماینده ایجاد و تکمیل قانون باشد، مردم عزیز: بیآیید سربازی را همچون حاج قاسم سلیمانی را به جبهه مقدم قانونگذاری بفرستیم که مثل آن شهید بزرگوار خالصانه در راه اعتلای امنیت کشور ، نظام و عرصه بین الملل تلاش کرد پس دست رنج نماینده ب
پرفسور دکتر علیرضا زراسوندی محقق و پژوهشگر برتر کشوری و بین المللی،رئیس کانون نخبگان استان تهران طی پیامی رسما اعلام کاندیداتوری کردند.
شرح پیام:
با سلام و درود خدمت همشهریان، فرهیختگان، دانشجویان و جوانان و ایل جلیل بختیاری
ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری ارتحال امام انقلاب و عرض تبریک عید سعید فطر، به استحضار میرساند پس از گذشت ماه ها از اظهار لطف و درخواست های مکرر همشهریان، دوستان، اقوام و طوایف مختلف، نخبگان و خبرگان و جوانان، تشکل های ش
این روزها سخن از جنگ نرم بسیار شنیده می شود.در مطبوعات،رسانه ها،مدارس و دانشگاه ها همه جا سخن از جنگ نرم است،اما سوال اصلی اینجاست که جنگ نرم چیست؟از سوی چه کسانی تهیه و طراحی شده و هدف آن چه می باشد؟
هدف این جنگ تغییر کارکرد و عملکرد دولت‌ها و ملت‌ها در پشتیبانی از دیگر دولت‌ها، و به­ویژه کنترل افکار و اذ‌هان عمومی مردم است؛
زیرا این ملت‌ها هستند که در اوّلین خط مقدم حمله دشمن قرار می‌گیرند؛ به گونه‌ای که ‌این عقیده وجود دارد که اگر اف
امشب مدام دچار حمله عصبی شدم، خاله کنارم نشسته بود و مدام ذکر میگفت، وسط حمله خندم گرفته بود :))
میدونی خدا، از روزی ک گفتم راضیم به هر چی که برام بخوای، از همون روز آرومم، قوی ام، تو به من قدرت دادی، مهم نیست چقدر درد میکشم، مهم نیست چقدر اذیت میشم، مهم قدرت منه که شکست ناپذیره، تو کاری کردی بتونم تو اوج سختی بخندم، تو کاری کردی شاد باشم، امیدوار باشم، اینا چیزای کوچیکی نیستن،ازت ممنونم، درسته سلامتی خیلی مهمه ولی من راضیم، من بخاطر همه چیز ر
در طول این 7 الی 8 سال یک باور همچنان در من پر رنگ‌تر می‌شود.
باور به این که " انسان بیشترین مقاومت را در برابر تغییر خود  نشان می‌دهد و همان انسان، عالی‌ترین قدرت خود را در تغییر دیگری به کار می‌گیرد."
به نظرم کسی موفق می‌شود که جایگاه مقاومت و قدرت را در جمله بالا  تغییر دهد.
یعنی عالی‌ترین قدرت را در تغییر خود داشته باشد و بیشترین مقاومت را در برابر تغییر دیگری.(منظورم از مقاومت، پذیرش فرد دیگر است.)
انسان‌های کمی را دیدم که جایگاه قدرت و
- ... حالا است که می‌فهمم در همه‌ی عمرم برای رسیدن به قدرت ، با رذالت زندگی کرده‌ام . رذالت به قصدِ قدرت . من در دوران عمرم تن به هر کثافت‌کاری داده‌ام ، هر فسادی که تو فکرش را بکنی از سر گذرانده‌ام ، هر شرّی را که صلاح دانسته‌ام بر پا کرده‌ام ؛ اما به این کارهای خودم وقوف نداشته‌ام . وقوف نداشته‌ام که برای چی این‌کارها را می‌کرده‌ام . از قصد و هدف خودم هم اطلاع نداشتم ؛ یعنی به آن واقف نبودم . برای همین بوده که گاهی دلم به رحم می‌آمده و وجدا
آیا بر اساس تفسیر آیه «اهدنَا الصِّراطَ المُستَقیم» می توان به صراط های مستقیم متعدد معتقد بود یا اینکه صراط یکی بیشتر نیست؟ آیا آیه «والِّذین جاهَدوا فینا لَنَهد یَّنَهُم سُبُلَنا»  نشانه تعدد صراط نیست؟ با توجه به اینکه به عدد انفس خلایق طرق الی الله وجود دارد و در قرآن کریم سبل و راه های متعدد هدایت وجود دارد آیا ما صراطهای مستقیم داریم یا یک طراط مستقیم داریم؟
پاسخ استاد اصغر طاهرزاده:
حضرت علامه‌ی طباطبایی در تفسیر شریف «المیزان» ب
صادرات کتاب قدرت و شکوه زن با توجه به محتوای ارزشمند آن میتواند بسیار مورد استقبال قرار گیرد.
این کتاب به دلیل آن که مجموعه سخنان امام خمینی ره و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله سید علی خامنه ای میباشد،
در دیگر کشور های اسلامی نیز طرفدار خواهد داشت.
ارزش و کرامت و عزت نفس زنان مهم آرین مسائلی است که در این کتاب مطرح شده است.
برای خرید این کتاب که هدیه ای عالی به زنان و مادران و خواهران است
از مسیر زیر اقدام نمایید.
09305050313
 حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی مهم خود در سی‌امین روز رحلت حضرت امام خمینی رضوان‌الله‌تعالی‌علیه به تبیین «مقاومت و ایستادگی امام خمینی» پرداختند و در ذیل آن، هدف از مقاومت را، بازدارندگی عنوان کردند و فرمودند «عزیزان من! یک نکته این است که هدف مقاومت عبارت است از رسیدن به نقطه‌ی بازدارندگی. هم در اقتصاد، هم در مسائل سیاسی کشور، هم در مسائل اجتماعی، هم در مسائل نظامی باید به نقطه‌ای برسیم که این نقطه بازدارن
همانطور که میدانید مسی و رونالدو دو تن از بهترین بازیکنان فوتبال که دنیا به خودشان است دیده اند ولی همیشه این مشکل به وجود می اید که کدام از دیگری بهتر است
این مسئله آنقدر پیچیده شده که دانشمندان با کمک ابرکامپیوتر ها به مقایسه مسیو رونالدو پرداخته اند و در نهایت مسی با نمره بالا تری نسبت به رونالدو در رتبه بالاتر قرار گرفت اما نمیتوان فقط این را در نظر گرفت جام هایی این دو بازیکن در طی این سال ها برای باشگاه و کشورشان به دست اوردن هم بسیار م
خرید کتاب قدرت و شکوه زن در ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیهم و روز زن بسیار انجام میشود.
این کتاب که دربردارنده سخنان امام خمینی، مقام معظم رهبری و با مقدمه حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان است،
کتابی عالی برای هدیه به بانوان ایرانی و مسلمان است.
این کتاب به بانوان حس کرامت و ارزش میدهد و درباره جایگاه حقیقی شان صحبت میکند.
کتاب را میتوان از انتشارات عصر بیان معنوی خریداری کرد.
آنها که سیاست را بیش از حد داغ یا سرد می‌کنند وجدان‌های انسانی را می‌سوزانند و صحنه را مملو از شیادی و شر و خصومت و آلودگی می‌کنند. سیاست مهم است، اما عرصه تنازع حق و باطل نیست، میدان بازی منافع و موازنه صرف قدرت هم نیست، میدان مصالح عمومی است. همیشه باید خردمندانه به بهبود آن اندیشید. به بهبود آن هم نمی‌توان اندیشید مگر آنکه وجدان جامعه و فرد بیدار و ناظر باشد. در جامعه ما کسانی به نام دین، سیاست را داغ می‌کنند آنها عرصه تنازع حق و باطل سا

حضور اینجانب محمد حسین زاده در عرصه انتخابات مجلس شورای اسلامی بر اساس باورهای دینی و فرهنگی و اجتماعی و سیاسی و خط مشی ولایی مبنی بر احقاق حقوق حقه و اجرای عدالت اجتماعی و اقتصادی و توزیع عادلانه ثروت و قدرت و نیروی انسانی در سطح شهرستان های رودسر و املش و همچنین در تراز آرمان های انقلاب اسلامی در سطوح مختلف استانی و کشوری بعمل آید ان شاءالله.
 ✅لینک گروه حامیان محمد حسین زاده 
http://T.me/mohammadhosseinzade
https://instagram.com/mohammadhosseinzadeh98
the legacy of war
میراث جنگ
جنگ این بزرگترین عنصر تمدن ساز جهان بشریت همانطور که توانسته
بیشترین عرصه های فردی و اجتماعی بشر را معطوف
وقوع خود گرداند.بالطبع اثرات تاثیرگذاری را بر تمام
عرصه های فردی و اجتماعی جوامع بشری کم وبیش
و بی هیچ ملاحظه ای از خود برجا خواهد گذاشت.
میزان اثربخشی جنگها بر تمام یا هریک از عرصه های
بشری در وهله ی اول ارتباط نزدیکی با نوع جنگ و
بسته به هجومی یا دفاعی بودن آن دارد.و سپس
دلایلی چون مذهب ،مکتب نژاد و بطور کلی جهانگشای
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
انتخاب قدرت دیزل ژنراتور
جهت خرید یک دستگاه دیزل ژنراتور برای هر یک از اهداف مورد نظر مهمترین فاکتور، قدرت دیزل ژنراتور است. توان یا قدرت دیزل ژنراتور با کیلوولت آمپر KVA یا کیلو وات KW معرفی و اندازه گیری می گردد. دیزل ژنراتور های صنعتی معمولا از 10 کاوا تا قدرت های بالای 3000 کاوا تولید و عرضه میگردند.
نحوه ی انتخاب قدرت دیزل ژنراتور، یک محاسبات مهندسی احتیاج دارد که باید توسط متخصص امر باید انجام گیرد. در حالت کلی بر اساس جمع نیاز تمامی دستگاه
قبلا در مورد انواع کاربردهای شیشه در نما و در درب و پنجره  صحبت کرده ایم. امروز قصد داریم در خصوص کاربرد نرده شیشه ای سکوریت و لمینیت صحبت کنیم. در برخی اماکن مانند اماکن تفریحی و توریستی، اقامتی که نیاز است نور محیط و در عین حال زیبایی داشته باشد و نیز ضمن اینکه ماهیت نرده که حفاظت انسان در برابر افتادن و سقوط است هم باید داشته باشد. از این رو نرده شیشه ای سکوریت و لمینیت پا به عرصه طراحی و تولید گذاشتند تا ضمن انجام کاربرد حافظت از جان انسان
نیدلمن در مدت سکونت‌ش در آلمان مجذوبِ فلسفه‌ی قدرت و شیفته‌ی حزبِ 'ملی‌گرایان سوسیالیست' بود ؛ اما وقتی پیروان این فلسفه و اعضای این حزب به قدرت رسیدند و تصمیم به سوزاندنِ نیدلمن و هم‌کیشان‌ش گرفتند ، نیدلمن تصمیم گرفت ضمن تجدیدِ نظر در عقاید فلسفی‌اش موقعیتِ جغرافیایی‌اش را نیز تغییر دهد . او از یک بوته‌ی پُر شاخ و برگ به عنوانِ ابزارِ استتار خود استفاده کرد و با حرکت در امتداد جاده‌ای منتهی به مرز ، پس از دو سال توانست از خاک آلمان خ
{رسانه - شماره 2}

برای بیان این موضوع ابتدا باید قدرت و انواع آن را تعریف کنیم.
«قدرت عبارتست از توان تحمیل اراده خود به طبیعت، دیگران و خود»
همه افراد در طول روز کم و بیش از قدرت استفاده میکنند، تنها میزان و ابزار و شیوه آن متفاوت است. قدرت خود چند نوع دارد:
قدرت سخت: که همان قدرت و توان نظامی است.
قدرت نیمه سخت: که با استفاده از اعضای یک کشور، دولتی دست نشانده در آن کشور به وجود آورده و از این طریق بر دولت، بازار و ارکان مهم آن جامعه تسلط پیدا می
بسم الله الرحمن الرحیمالحمدلله رب العالمیناللهم صل علی محمد و آل محمددر عرصه ها کار زیاد است که انجام بدهیم آنقدر که یکی جای دیگری را پر کند و ما را به سختی می اندازد . تنها #نظم برای سامندهی کار ها چاره ساز است و آنچه که می تواند به انسان نظم دهد ، قرآن وروایات و تدبر در این دو ثقل است . #برنامه_های_روزانه ، #هفتگی، #ماهانه و #سالانه وقتی با قرآن و روایات نظام بگیردجان میگیرد مانند جسمی که در آن روح دمیده می شود و اگر نباشد بی روح است .هر کسی در هر
رهبر انقلاب اسلامی واکنش مردم به تحریمهای شدید آمریکا و اروپا را در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی واکنشی محکم و مقتدرانه برشمردند و افزودند: در عرصه سیاسی مظهر این واکنش راهپیمایی عظیم 22 بهمن و موضع‌گیری‌ها مردم در طول سال بود و در عرصه تقابل اقتصادی نیز با «افزایش ابتکارات علمی و فنی»، «افزایش چشمگیر شرکتهای دانش‌بنیان»، «افزایش تولیدات زیربنایی و اساسیِ داخلی مانند افتتاح فازهای متعدد گاز جنوب کشور و افتتاح پالایشگاه بزرگ بندرعباس»، مل
اسامی داوطلبان حوزه انتخابیه خاش که برای شرکت در عرصه رقابتی نام نویسی کرده اند.
به غیر از حمیدرضا پشنگ که کار ثبت نام خود را در ستاد انتخابات وزارت کشور نهایی کرده است، آقایان علی کرد نماینده فعلی مردم خاش در مجلس، نصرالله کرد فرزند غلام، خدارحم عیسی زهی، عبدالرضا میرکازهی، یارمحمد شهنواز، الیاس شهنوازی، محمدیاسین شهلی بر، عبدالله کردی تمندانی، حمیدرضا شهرکی؛ کریم بخش کردی تمندانی، عبدالشکور تمندانی، عبدالشکور مرادزهی، یوسف کرد؛ اسح
بسم الله الرحمن الرحیم. لازم می دانم قبل از هر چیزی از لطف و
عنایت دوستان و بزرگان وآشنایان نسبت به اینجانب برای تصدی گری مسئولیت
خطیر مجلس شورای ‌اسلامی تشکر و سپاسگزاری نمایم .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنایت
به این روند و این مهم که از نظر برخی دلواپسان، که چندین سال محمودآباد
از یک نماینده محمودآبادی محروم شده بود بنده فقط و فقط برای اسم بزرگ
محمودآباد که اینک دارای چند کاندیدا شده است و دوباره با این وضعیت موجود
محمودآباد متضرر
معماری هر دوره، پژواک زندگی مردم زمان است. اما آن‌چه که در تاریخ از معماری‌ یک دوره می‌ماند عموما بخش محدودی از عرصه معماری‌ست که توسط حکومت‌ها یا قدرت‌های منطقه‌ای یا اربابان ثروت و ... طرح‌ریزی و اجرا می‌شود. معماری بدنه مردمی هر زمان، به دلیل عدم برخورداری از کیفیت ساخت، ابعاد کوچک و تغییر ذائقه‌ها و ...، خیلی زود جای خود را به آثار نسل بعد می‌دهد و این میان پروژه‌هایی که به لحاظ وسعت و کیفیت و تاثیرگذاری فراتر از زمان خود بازی می‌کن
 نماینده خوشه انگشتر استان نیز در این همایش به مشکلات فعالان این عرصه اشاره کرد و گفت: نبود بازاچه ویژه صنایع دستی ، نبود بیمه هنرمندان، نبود تسهیلات کم بهره، اجرایی نشدن قانون حمایت از هنرمندان و حمایت نکردن از ثبت جهانی عقیق  و انگشتر قم از عمده مشکلات فعالان این عرصه است .

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در این همایش استاندار قم گفت: رونق تولید در بخش صنعت یکی از محورهای مدیریتی سطح استان در سال رونق تولید است که راه اندازی خوشه انگشتر اس
سیاست میدان انباشت و کاربست
قدرت است. اما قدرت مثل طلا نیست که در یک معدن ذخیره شده باشد. قدرت بازیگوشی است
که در میدان جا به جا می‌شود و هر بار برای شکار کردنش، عزمی تازه باید ساخت. تامین
خیر عمومی مردم در عرصه سیاست، نیازمند مردان و زنانی هوشمند و بازیگر است. نامداران
شریف عرصه سیاسی، الزاماً به اعتبار ایستادگی روی حرفی که از اول زده‌اند، نامدار
نشده‌اند. حرف‌های تازه، خط مشی‌های خلاقانه، و چرخش مسیر و دگرگون کردن میدان است
که آنان را به
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: «سال پُرماجرایی را گذراندیم. در این سالی که گذشت، ملّت ایران به معنی واقعی خوش درخشید. دشمنان نقشه‌ها کشیده بودند، نقشه‌ها داشتند برای ملّت ایران. صلابت ملّت و بصیرت ملّت و همّت جوانان، نقشه‌های دشمنان را خنثی کرد. در مقابلِ تحریمهای شدید و به قول خودشان بی‌سابقه‌ی آمریکا و اروپا، ملّت ایران، هم در عرصه‌ی سیاسی، هم در عرصه‌ی اقتصادی یک واکنش محکم و مقتدرانه‌ای از خود نشان داد.» ۱۳۹۸/۰۱/۰۱نوجوان خامنه‌ای برا
وزیر راه و شهرسازی درباره طرح مسکن کارکنان دولت اظهار داشت: قرار بر
این است که از همان بدو استخدام افراد، تا ۵ سال از حقوق و درآمدشان
ماهیانه مبلغی کسر و در صندوقی سپرده‌گذاری شود. پس از آن ظرف دو سال،
متقاضیان برای ورود به فهرست پروژه‌هایی که صندوق در آن  سرمایه‌گذاری کرده
کاندیدا می‌شوند. طی دو سال هم واحدها ساخته می‌شود و از سال هفتم هم خانه
را به متقاضیان تحویل می‌دهند و با پرداخت اقساط طی ۱۵ سال، خانه به
مالکیت افراد در می‌آید.
وز
SMM ، ابزار جدیدی در عرصه تجارت ، در سالهای اخیر رشد امیدوار کننده ای را نشان داده است. جهان وب از او بهتر عمل می کند و رسانه های اجتماعی 100 درصد از تعطیلی بازار بیشتر از بازاریابی خارجی نشان داده اند. امروزه ، تقریباً 84٪ از بازاریاب های B2B از رسانه های اجتماعی …The post چرا بازاریابی رسانه های اجتماعی برای تجارت شما مهم است appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب https://ift.tt/2YNdhSs
مشاهده مطلب در کانال
کتاب افزایش قدرت اراده
جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید

دانلود کتاب افزایش قدرت اراده

کتاب افزایش قدرت اراده دانلود کتاب قدرت اراده (نسخه PDF) اثر فرانک رایان قدرت اراده‌تان را پرورش دهید، تقویت کنید و بهبود ببخشید قدرت اراده را می‌توان مانند هر مهارت دیگری یاد گرفت و ما در کتاب حاضر به شما خواهیم گفت ... دانلود کتاب تکنیک های تقویت اراده  اگر جواب هایت ناامید کننده است ، ناراحت نباش ، چون می توانی با اراده قوی رفتارت
اتوبار و باربری چیتابار
شماره تماس با چیتابار : 09128879407
رضایت شما، دوام باربری چیتا بار است. پس افتخار جلب رضایتتان را نسیب باربری چیتا بار کنید.
امروزه با افزایش روز افزون لوازم و کالا ها، حمل اسباب همچون روزگاران قدیم به سادگی صورت نمی پذیرد و نیاز به حضور افرادی می باشد که از مهارت بیشتری در حوزه باربری، برخوردار هستند. باربری چیتا بار با گرد هم آوردن افرادی متعهد، صادق،  خوش اخلاق و با تجربه بستری را فراهم کرده، که شما را در حمل بار و امور

در اوج 

حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی: «شیواترین عرصه‌ای که یک مجموعه‌ای مثل سپاه می‌تواند در آن حضور پیدا کند عرصه‌ی جهاد و شهادت است؛ البتّه عرصه‌های دیگری هم وجود دارد، امّا عرصه‌ی شهادت در راه خدا آن نقطه‌ی اوج و نقطه‌ی درخشان و زیباترین منطقه‌ی مدّ نگاه انسان است؛ در عرصه‌ی شهادت ما سی سال بعد از پایان دفاع مقدّس یک مرد جاافتاده‌ی محاسن سفیدی مثل شهید همدانی داریم، یک نوجوان تازه‌رسیده‌ای مثل شهید حججی؛ همه‌ی اینها م
#امام_خامنه_ای:
فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد.
 و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است.
اگر از فضای مجازی غافل باشیم اگر نیروهای مؤمن و انقلابی این میدان را خالی کنند مطمئنا ضربه خواهیم خورد.
 هر کس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد.
1⃣  گاهی انسان حرف حق را می تواند با استدلال قوی و با زبان شیوا و هنرمندانه بیان کند که این حرف به گوش و چشم هزاران و شاید میلیونها مخاطب برسد .
2⃣  گاهی شاید ما حرفی برای گفتن نداشته با
سلام "چهار مجموعه (جنبش مصاف ایرانیان ، جنبش ازما، دیدبان شفافیت، شفافیت برای ایران) در کشور در حوزه شفافیت علی الخصوص انتخاباتی فعال هستند.سایت ایران شفاف [https://irshafafiat.ir] در برگیرنده تمامی نامزدهایی است که به نوعی به هر کدام از این چهار مجموعه تعهد داده‌اند."

درباره ایران شفاف؛"وبسایت شفافیت با دغدغه پرداختن صحیح به وظایف نمایندگی مجلس شورای اسلامی پا به عرصه عمل نهاد، تا به وکالت از سوی مردم، ضمن اخذ تعهد از کاندیداهای نمایندگی، پس از تو
مکان نیوز - ایرنا- مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان گفت: ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار قطعه از عرصه‌های موجود در بانک اطلاعات این استان نیازمند نقشه‌برداری و عرصه‌سازی است.
علی بهبهانی روز یکشنبه در گفت‌وگو با ایرنا بیان کرد: بیش از سه میلیون قطعه عرصه در بانک اطلاعات استان اصفهان وجود دارد که بازار خوبی برای اشتغال و درآمدزایی افراد دانش‌آموخته خواهد بود.
وی یادآور شد: در راستای قانون برون سپاری ایجاد شبکه موقعیت‌یابی یکپارچه مالکیت‌ها (سا
دانلود نمونه سوالات استخدامی برق قدرت ( مجموعه کامل ویژه سال 98 )
بدون هیج تردید سوالات استخدامی برق قدرت یکی از مهم ترین منابع استخدامی برای فارغ التحصیلان این رشته مهم دانشگاهی می باشد.ما در این بخش قصد داریم با ارائه یکی از بهترین مجموعه سوالات استخدامی برق قدرت شما را شگفت زده نمائیم.
محتویات سوالات استخدامی برق قدرت :
سوالات مدارهای الکتریکی
سوالات ماشین های الکتریکی
سوالات سیستم های کنترل خطی
سوالات الکترومغناطیس
سوالات بررسی سیستم
اصلاحات با دو وجه «گفتمان» و «دستاوردها» شناخته می‌شود. اصلاح‌طلبان نیز یکدیگر را به «اصلاح‌طلبان گفتمانی» و «اصلاح‌طلبان کانفورمیست» تقسیم می‌کنند. کانفورمیست‌ها را اصلاح‌طلبانی می‌دانند که در قدرت هستند، منصب گرفته‌اند، رانت می‌گیرند، حقوق می‌گیرند و… و اصلاح‌طلبان گفتمانی را کسانی می‌دانند که افلاطون‌وار، در حاشیه قدرت به ترسیم خط و خطوط و شاخص‌های اصلاح‌طلبی مشغولند!
تئوری توسعه در‌واقع، نسخه نظریه‌پردازان غربی دهه
_ امام حسین را فقط به جنگِ روز عاشورا نباید شناخت؛ آن یک بخش از جهاد امام حسین است. به تبیین او، امر به معروف او، نهی از منکر او، توضیح مسائل گوناگون در همان منی و عرفات، خطاب به علما، خطاب به نخبگان - حضرت بیانات عجیبی دارد که در کتاب‌ها ثبت و ضبط است - بعد هم در راه به سمت کربلا، هم در خود عرصه‌ی کربلا و میدان کربلا، باید شناخت.
_ در خود عرصه‌ی کربلا حضرت اهل تبیین بودند، می‌رفتند، صحبت می‌کردند. حالا میدان جنگ است، منتظرند خون هم را بریزند،
به گزارش سایت سرگرمی چفچفک بازیگر زن معروف به عرصه مدلینگ بازگشت . این بازیگر زن جذاب و زیبا با مدلینگ کار خود را آغاز کرده بود اما بخاطر شغل دومش حرفه مدلینگ را رها کرده بود.به گزارش ایران ناز دو ژوان معروف‌ترین مدل کشور چین که حرفه مدلینگ را به خاطر بازیگری ترک کرده بود بار دیگر به این حرفه بازگشت
دو ژوان که از او به عنوان اولین مدل بین‌المللی کشور چین یاد می‌شود، پس از 7 سال با حضور در یک فشن‌شو در شهر شانگهای به عرصه مدلینگ بازگشت.
ژوان ا
با قدرت تمام، با عدالت و بدون اغماض

#قوه_قضاییه با قدرت تمام به‌ کج‌رفتاران و منحرفان مهلت ندهند که با اعمال غیر انسانی- اسلامی خود عمداً یا از روی نادانی و بی‌بند و باری چهره مقدس جمهوری اسلامی را بر خلاف آنچه هست نمایش دهند. باید عدالت اسلامی در حق آنان بدون غمض عین اجرا شود.

امام خمینی(ره) | ۱۲ فروردین ۱۳۶۲

سید عبدالله حسینی هم به عرصه انتخابات وارد شد:small_blue_diamond:پیش از این عبدالله حسینی از سوی هیئت اجرایی و هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات #ردصلاحیت شده بود و پس از بررسی نهایی امروز که تنها کمتر از ۳ روز مانده به روز انتخابات صلاحیت وی تایید شد.:small_blue_diamond:حال باید دید که او وارد این عرصه خواهد شد یا انصراف خود را اعلام‌ میکند.+ اینطور پیش بریم باید منتظر عزت یوسفیان هم باشیم...
آلینا یاکوپووا ۶ ساله به لطف فناوری و چهره زیبایی که دارد، توانسته توجه ۲۲ هزار فالوور در اینستاگرام را به خود جلب کند. این دختر ۶ ساله اهل مسکو است و از ۴ سالگی وارد عرصه مدلینگ شده و حالا به عنوان زیباترین دختر جهان شناخته می شود.
او که با برند لباس ایتالیایی Monnalisa Kids و روسی Yudashkin kids و Gloria Jeans توانسته پول خوبی هم برای آینده اش پس انداز کند. البته به این نکته باید اشاره کرد که در چنین سنی درصد بالایی از دختر بچه ها جذابیت فراوانی دارند و نمیشود ا
به استناد سایت حقوق تجاری دینا مدیر کل ثبت اسناد و املاک گفت : با توجه به اینکه تعویض اسناد مالکیت دفترچه‌ای به کاداستری مستلزم تهیه نقشه عرصه املاک است ، بر همین اساس فراخوان برون سپاری تهیه نقشه‌های عرصه املاک در پورتال این اداره کل بارگذاری شده است . برای مشاهده جزئیات سرعت بخشی به تعویض اسناد مالکیت دفترچه ای می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/95/سرعت-بخشی-به-اسناد-مالکیت-دفترچه-ای.html
سوال:
آیا امامان و پیامبران معصوم، قدرت بر گناه دارند یا ندارند؟ زیرا اگر قدرت بر گناه داشته باشند نمی­شود به آنها در راه رسیدن به کمال اعتماد کرد، از آنجا که احتمال دارد مرتکب گناه شوند و ما بی­خبر باشیم، و اگر قدرت بر گناه نداشته باشند که اصلاً عصمت و اعمال نیک آنها ارزشی ندارد.
در کتاب اصول تشیع آمده است:[1]
پاسخ:
صادر شدن معصیت از پیامبران و امامان محال است در عین حالیکه تحت قدرت و اراده آنها است، یعنی چون هیچگاه اراده گناه نمی­کنند لذا صدو
در سال های اخیر، با ورود پهپادها به عرصه فیلم و فیلمبرداری، دنیای جدیدی از این صنعت به نمایش گذاشته شده است. افق های دید متفاوتی که این ابزار مدرن برای کارگردان و عوامل صحنه ممکن می کنند، جذابیت این هنر هفتم را چند برابر کرده است.
کیفیت فیلم هایی که از پهپادها در ساخت آنها استفاده می شود، روز به روز در حال افزایش است و فعالان این عرصه نیز هر روز شیوه ای نوین از روایت فیلم را با این تکنولوژی منحصر به فرد به نمایش می گذارند.  
جشنواره های متعددی
در سال های اخیر، با ورود پهپادها به عرصه فیلم و فیلمبرداری، دنیای جدیدی از این صنعت به نمایش گذاشته شده است. افق های دید متفاوتی که این ابزار مدرن برای کارگردان و عوامل صحنه ممکن می کنند، جذابیت این هنر هفتم را چند برابر کرده است.
کیفیت فیلم هایی که از پهپادها در ساخت آنها استفاده می شود، روز به روز در حال افزایش است و فعالان این عرصه نیز هر روز شیوه ای نوین از روایت فیلم را با این تکنولوژی منحصر به فرد به نمایش می گذارند.  
جشنواره های متعددی
2453 - «مهدی جلالی» از عناصر اپوزیسیون که حامی تحریم و حتی حمله نظامی به ایران است، پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران، با اعتراف به اینکه ایران قدرت اول منطقه و دارای قدرت بازدارندگی در برابر حمله نظامی آمریکا است، اذعان کرد آمریکا زمانی به ایران حمله خواهد کرد که ایران قدرت بازدارندگی و مقابله به‌مثل نداشته باشد!منبع: yon.ir/mzdr106
دانلود فایل اصلی
کاش باد بیاد طوفان شه همه چیز  زیر و رو شه و من تموم شم....
من که خودم قدرت تموم کردن رو ندارم... قدرت پایان دادان به اینهمه کثافتی که توش غرقم.... من بازم در یک پروسه‌ی تکراری عاشق شدم اما ایندفعه عاشق یکی که ۱۰ سال ازم کوچکتره، تخس و زبون نفهمه و و و 
حالا هم حالم بده افسرده افتادم یه گوشه و هیچ کاری نمی تونم بکنم
چمه آخه؟ چرا نمی تونم خودمو جمع کنم
از اساس بیلبورد یا به ترجمه این روزها دیوارنگاره یک مدیای از بالا به پایین است و کمتر به درد ارائه اثر هنری خصوصا از نوع مردمی و فرهنگی آن می‌خورد؛ خصوصا وقتی بنا بر ساختن باشد.
فریاد از بالا به پایین فریاد قدرت است بر سر مردم. قرائت قدرت است از فرهنگ، از اقتصاد، از هنر...
قدرت معمولا در جهان معاصر قدرت پول است؛ قدرت سرمایه! و احتمالا تنها در واحه‌ای چون جمهوری اسلامی ایران در دل برهوت انسانیت مدرن، رقیبی چون حاکمیت و ایدئولوژی حاکمه برا
هداف فاز حاد در آسیب ارنج :در فاز حاد هدفمان کاهش درد و التهاب ، بدست اوردfull ROM  در ارنج و مچ دست ، حفظ عضله از اتروفی است. تمرینات Active-assisted and active range-of-motion  برای بدست اوردن دامنه 15- 105 درجه بعد از دو هفته ضروریست. در نهایت بدست اوردن قدرت، هدفمانست. اهداف فاز تحت حاد هدفمان بدست اوردن full range of motion ، افزایش قدرت ارنج ، و بهبود فانکشن ارنج است.
اهداف فاز مزمنهدف این فاز حفظ دامنه کامل ارنج، افزایش قدرت و استقامت و بازیابی فعالیت های ورزشی است . 
آسمان بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام من دیوانه زدن
خدا به انسانها قدرت تصمیم گیری و اختیار و اراده داد ، قدرتی که وجه تمایز انسان با سایر موجودات و جانداران هستتوی زندگی یاد بگیریم تابع تصمیمات هیچ کس نباشیمهیچ کس بهتر از خود ما نمی‌دونه چی به صلاحشه و چی براش خوبهپس بهتره خودمون واسه خودمون تصمیم بگیریماجازه ندیم هیچ کس اینا رو از ما بگیره و سلب کنهچون کسی که بتونه این قدرت‌ها رو ازمون سلب کنه ، قسمتی از انسانیت ما رو تسخیر کرده و
در اخبار امروز استقلال درج شده بود که قدرت های سنتی آسیا در این دوره راه سخت و پر فراز و نشیبی را باید طی کنند. به غیر تیم ملی فوتبال کشورمان که خبرش را خواندیم عربستان خیلی ضعیف ظاهر شده است بطوریکه با یمن به تساوی دو بر دو رسید و در این گروه فلسطین با برد مقابل ازبکستان و باخت به سنگاپور شرایط ویژه ای را در این گروه بوجود آورده است.
در 

اگرچه بدگمانی در رابطه با جوانان عدالت خواهی که کاندید مجلس شده اند، وجود دارد که آنها از اساس در پی قدرت بوده اند، این گزاره را قابل تعمیم به همه افراد این جریان نمیدانم، بلکه اقتضای وضعیتی که با آن مواجه شده اند چنین نتیجه ای را در پی داشته است. برخوردهای قضایی و نداشتن پشتوانه قانونی، آنها را به سمت مرکز وضع قوانین یعنی مجلس سوق داده است، انتخاب آنها حاصل شرایط "ناگزیری" ست، آنها وقتی قدرت را مقابل عدالت دیدند،به این نتیجه رسیده اند که اگ
 دانلود کتاب قدرت من هستم جول اوستین

دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم - کتاب سبزketabesabz.com › ... › دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم۸ فروردین ۱۳۹۸ - معرفی کتاب صوتی قدرت من هستم. این کتاب نسخه خلاصه‌ای از کتاب صوتی قدرت من هستم، اثر ارزشمند کشیش و سخنران انگیزشی جول اوستین است.دانلود کتاب صوتی قدرت من هستم (جول_اوستین - شادن پژواک ...https://taaghche.com › ... › قدرت من هستم (جول_اوستین - شادن پژواک) رتبه: ۴٫۶ - ‏۲۱ رأیجول اوستین در کتاب
پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)
دانلود پرسشنامه نفوذ (اعمال قدرت)ن، در قالب فایل Word، شامل 20 گویه، همراه با راهنمای نحوه نمره دهی و تفسیر، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده. هدف این مقیاس تشخیص این است که افراد تحت تاثیر کدام یک از انواع قدرت رهبر قرار می گیرند. نحوه پاسخگویی این پرسشنامه بدین صورت است که ...
قدرت سیل را جدی بگیریم حتی سی سانتیمتر!
سی سانتیمتر آب گل آلود قادر است یک خودرو سواری سبک را معلق کرده و از مسیر خود منحرف کند. همچنین میتواند یک صندلی ریاست به محکمی استاندار را معلق کرده و کسی در حد " مناف هاشمی " را کله پا کند!
یار مهربان روزگار کودکی ما این روزها حال خوبی ندارد و گرانی کاغذ سبب شده که بسیاری از ناشران حتی حاضر به شرکت در نمایشگاه کتاب نشوند.
هفتمین نمایشگاه کتاب استانی جنوب کرمان دو شنبه یازدهم آذرماه جاری با حضور بیش از 270 ناشر و نمایندگی و 38 هزار و 560 عنوان کتاب در 120 غرفه در حسینیه شهدای جیرفت برگزار شد و در این مدت شاهد استقبال پرشور و بی‌‌نظیر مردم جنوب استان کرمان از این نمایشگاه بودیم.
با این وجود عباس غلامی مدیر هفتمین نمایشگاه کتاب استانی
توضیحات
توصیحات جامع برای راحتی شما در خرید پروژکتور ۵۰ وات اس ام دی :در ابتدای امر باید بدانید که شرکت وی ال سی لایت با سابقه چندین ساله در تولید و عرضه انواع پروژکتور توانسته است اعتبار زیادی در این عرصه کسب نماید .هدف گروه وی ال سی لایت تولید و حمایت از کالای ایرانی می باشد.با تولید و ساخت پرژکتور های صنعتی و خانگی با کیفیت بالا نمونه های مشابه خارجی این محصول را کنار زده و کالای ایرانی را جایگزین آن کند .محصولات وی ال سی به دلیل تولید در
مطهره آدم خوش صحبتی بود. قدرت بیان خوبی داشتتو یکی از جلسات بسیج صحبتای واقعا قشنگ و خوبی داشت و با قدرت بیان خوبش همه جذبش شده بودن و خیلی ازش تعریف میکردن
بعد جلسه آمد کنارم و گفت: نظرت چیه؟ خوب گفتم؟ گفتم آره خیلی خوب بود. خدارو شکر کن بخاطر قدرت بیان خوبی که بهت داده و همیشه ازش در جهت درست استفاده کن ولی حواست باشه که غرور نگیرتت. ببین برا خدا صحبت میکنی یا تمجید بقیه
گفت: تمام نگرانی خودمم همینه. واسه همین هر لحظه که کسی ازم تمجید میکنه س
درد دارم، روان که دچار بی‌دردی می‌شود تن تلاش می‌کند جای خالی‌اش را پر کند.
معده‌ام درد دارد و من دچار هزیانم
از طرفی تنم عرصه تقابل قهوه‌ها و قرص‌هاست‌.
م کاش دوستم می‌داشت... ۲۱ سالش است و نمی‌توانم عاشقش شوم اما مهر می‌خواهم ...
ایکس شیمی
با اتکا به قدرت لایزال الهی و در راه خدمت به خلق ، ایکس شیمی با ایجاد بستری مناسب  در سراسر ایران  و با به کارگیری افراد مجرب سعی بر تامین و توزیع تخصصی مواد شیمیایی با گرید آزمایشگاهی با کیفیت داشته و در این راه سال ها تجربه و فعالیت خود در این عرصه را به خدمت گرفته تا در خدمت شما هموطنان عزیز باشد و در این راستا رضایت مشتریان را در اولویت اهداف خود قرار داده است .
ایکس شیمی با برخورداری از مجرب ترین متخصصان بازار مواد شیمیایی آزما
ایکس شیمی
با اتکا به قدرت لایزال الهی و در راه خدمت به خلق ، ایکس شیمی با ایجاد بستری مناسب  در سراسر ایران  و با به کارگیری افراد مجرب سعی بر تامین و توزیع تخصصی مواد شیمیایی با گرید آزمایشگاهی با کیفیت داشته و در این راه سال ها تجربه و فعالیت خود در این عرصه را به خدمت گرفته تا در خدمت شما هموطنان عزیز باشد و در این راستا رضایت مشتریان را در اولویت اهداف خود قرار داده است .
ایکس شیمی با برخورداری از مجرب ترین متخصصان بازار مواد شیمیایی آزما
بسم الله الرحمن الرحیمبه نام خدایی که به آدم قدرت انتخاب دادقدرت داد تا انتخاب کنه میخاد برنده باشه یا بازندهمن به خاطر آینده ی پسر و دخترم میخام بجنگم تا پیروز باشممن بخاطر شاد کردن همسرم میخام بجنگم تا پیروز باشممن انتخاب میکنم برنده باشم چون خدا برنده ها را دوست دارهمن میخام پیروز باشم پس با تمام قدرت میجنگممیجنگم و برنده میشمقدرتمند میشم و موفق میشمبخاطر سربلندی بچه هامبخاطر اینده سازی بچه هام باید برنده باشممن پیروز میشم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها