ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

صداقت روباه

روباه در حادثه‌ای دمش را از دست داد.روباه‌های گله از او پرسیدند دم‌ات چه شد؟ روباه دم‌بریده با حیله‌گری گفت که خودم قطع‌اش کردم! همه با تعجب پرسیدند چرا؟ دم نداشتن بسیار بد است و اکنون زیباییت را از دست دادی. روباه گفت: خیر! حالا آزادم و سبک.
احساس راحتی می‌کنم! وقتی راه می‌روم فکر می‌کنم که دارم پرواز می‌کنم. یک روباه دیگر که بسیار ساده بود، رفت و دم خود را قطع کرد. چون درد شدیدی داشت و نمی‌توانست تحمل کند، نزد روباه دم‌بریده رفت و گفت: ت
دانلود شعر روباه و زاغ دانلود شعر روباه و زاغ کلاس چهارم کتاب فارسی چهارم دبستان شعر روباه و زاغ معنی شعر خبر داغ کلاس چهارم شعر روباه و زاغ هادی خرسندی روباه و زاغ فرانسوی ضرب المثل داستان روباه و زاغ معنی شعر زاغکی قالب پنیری دید
معنی شعر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
شعر معروف «روباه و زاغ» کتاب‌ درسی دوران مدرسه واقعاً سروده‌ی چه کسی است؟

به گزارش خبرنگار ادبیات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تصویر زاغی که
با یک قالب پنیر به دهان، بالای درختی نشسته و روباهی پای درخت در حال صحبت
با او و در واقع گول زدن اوست، شاید برای همه‌ی ما آشنا باشد. بله این
تصویر درس «روباه و زاغ» کتاب‌ درسی فارسی است و شعر معروفی که سراینده‌اش
حبیب یغمایی معرفی شده است.
ادامه مطلب
مرادی جهانگیری معروف به مرادی روباه درطی حبسش به علت درگیری وشرارت درزندان وتعبیدگاه های سراسرکشورازجمله رجایی شهر.ندامتگاه کچویی.اردوگاه میناب.زندان مرکزی گرمسار.کهریزک وقزل الخصارتعبیدشد..
باوجوداینه مرادی روباه این زندان هاراهمه تعبیدشدولی بازگردن کلفتی وقلدری های خودش رابیشترکرده ولی کمترنکرده...جالب اینجاست که همه قلدری درگیری وشرارت هایی که توسط مرادی روباه صورت گرفته شخصی به اسم فرزادشاهی که یکی ازنوچه های 
مرادی چه درحبس وچه
وقتى صداقت یک روباه زیر سوال می‌رود..! ﺍﺯ ﺎﻧﺎﻟ‌‌‌ﻬﺎ خارجی یک ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺴﺘﻨﺪ ﺣﺎﺕ ﻭﺣﺶ ﺭا ﺨﺶ می کرد...نشاﻥ مى داد یک ﺮﻭﻩ ﻣﺤﻘﻖ تعدادى ﻻﺷﻪ ﻣﺮﻍ ﺭا ﺩﺍﺧﻞ ﺗﻮﺭ ﺬﺍﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩند ﻭ ﻨﺪ ﻮﺩﺍﻝ ﺑﻪ ﻓﺎﺻﻠﻪ ﻫﺎ ۱۰-۲۰ ﻣﺘﺮ ﺍﺯ ﻫﻢ ﺣﻔﺮ ﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩند،ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻣﺪﺗ یک ﺭﻭﺑﺎﻩ آﻣﺪ ﻭ ﻤ ﺑﻮ ﺸﺪ ﻭ یک ﻣﻘﺪﺍﺭ ﺍﻦ ﻻﺷﻪ ﻯ ﻣﺮغ ها ﺭا ﺟﺎﺑﺠﺎ ﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ؛ ﺎﺭﺷﻨﺎﺱ ﺗﻢ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺩﻭﺭﺑﻦ ﺮﺩ ﻭ ﻔﺖ ﺍﻦ ﺍلآﻥ مى رود ﻭ ﺑﻘﻪ ﻯ ﻠﻪ ﻭ ﺩﻭﺳﺘﺎ
شده است به دنیایی بروی که در آن شیرِ سلطانِ جنگل منتظرت ایستاده است. نگاهت بی دلیل روی درخت ها و شاخه ها و برگ ها می چرخد و با چشمانت دنبال روباهی می گردی که پنهان شده است.
شیر جنگل شیهه می کشد برایت و نمی بینی اش. روباه می آید و با چشمان مخمورش قلبت را به جوش می آورد. 
شده است شیر جنگل صدایت بکند که بمان تا دنیا را به نامت بزنم و تو دنیایت بچرخد توی دندان های تیزِ روباهی که حلقش را آماده کرده است برای بلعیدنت؟ 
شده است که سلطانِ مهربانی را نخواهی
روباه با تمام زیرکی اش به دام افتاد 

مرادی روباه بالاخره ازطریق فضای مجازی شناسایی و دستگیر شد
به گزارش ایسنا، در ساعت 98/3/22  سال جاری گشت 253 مهرشهر کرج اتفاقی به خودروی ۴۰۵ نوک مدادی  که به طور آهسته از روبرو خودروی گشت رد شد که  سرنشینان آن به محض مشاهده گشت 
بلافاصله متواری شدن و سپس پس از یک ساعت  تعقیب و گریز ماموران ناگهان با خودروی که در حال تعقیب آن بودن مواجه شدن که به طور 
فجیع با کانال آب خیابان  کیانمهر مهرشهر کرج برخورد کرده و  چ
یک داستان سراسر جنسیت زده رو خوندید
قناری نماد موجودی بی دفاع و احمق که حتی به غریزش هم نمیشه اعتماد کرد
روباه نماد موجودی درنده که نمیتونه جلوی غریزش رو بگیره
قناری یک مخلوق "قابل دریده شدن"
روباه یک مخلوق "درنده"
و توجیه دریدن پرنده ای دیگر، برای آروم کردن غریزه
صاف و یک‌دست بودن، صداقت داشتن و همه را درست دیدن، در این زمانه غدّار و جامعه فریبکار، اگرچه در باطن، خیر است و اصل و اساس هر فرد و جامعه، اما در ظاهر، گاه تبعاتی دارد پیچیده و دشوار. سلام سالم را، نگاه ساده را و کلام بی‌آلایش را چنان تعبیر و تفسیر می‌کنند و پیچ و تاب می‌دهند که خود می‌مانی از این همه غلّ و غشّ و پیچیدگی و فرومایگی. انگار نه انگار که صداقت و راستی، اصل است و اساس و یک‌دستی و زلالی، راه درست است و سبیل نجات. بعضی چنان رفتار می
کتاب یک روز خوب
داستان یک روز خوب درباره روباهی است، که روزی از شدت تشنگی شیرهای یک پیرزن را می خورد و وقتی او متوجه کار روباه می شود، دم او را می کند.
 روباه بی دم هم به او اصرار می کند تا دمش را به او بازگرداند و پیرزن هم به او می گوید: تو شیرهای مرا پس بده تا من هم دم تو را پس بدهم. 
در طول داستان روباره برای به دست آوردن دمش با انسان ها و حیوان های مختلفی مواجه می شود و هر کدام از او درخواستی دارند. روباه هم مشغول مبادله کالاهای به دست آمده می شو
یک مثلی ما داریم که می فرماید روباه از رو زرنگیش می افته تو تله
الان حکایت منه
البته من از رو علاقه م افتادم تو تله نه زرنگیم
ترجمه گروهی تخصصی حرفه ای رو که یادتون هست؟؟
من دو تا کشور انتخاب کردم: فنلاند و کره جنوبی (حدود 40 تا کشوره)
دلیلش هم این بود که تو کار رساله م روی آموزش و پرورش این کشورها کار کرده بودم و یجورایی بهشون ارادت داشتم
الان که دارم ترجمه می کنم چشمتون روز بد نبینه فنلاند پرررررررررررررررر هست از بحث فلسفی؛ هگل، کانت، اسنلمان

روباهِ خسته کنار دریا ایستاد.و به ماهی کوچکی زل زد که می خواست ببلعدش...ماهی کوچک متولد ماهِ دلتنگی بود. سیصد و شصت و پنج بغض در سینه داشت.می خواست از دریا بپرد بیرون...می خواست برود توی چنگال روباهِ خسته اش!باله هایش زخمی بود،چشم هایش کم سو بود،زورش به امواج دریا نمی رسید.روباهِ خسته زل زد به ماهی کوچک تا شاید برگردد...ماهی توی عمق دریا بلعیده شد...روباه، ماهی را نه بخشید.نه توانست فراموشش کند.روباهِ خسته آب دهانش را قورت داد. مثل قلوه سنگی گل
وهابیت و بهاییت و صهیونیسم هر سه در یک زمان ولی در سه مکان مختلف متولد استعمار روباه پیر انگلیس بودند. روباه پیر برای تسلط بر خاورمیانه چاره ای جز فتنه و انشقاق نداشت. او به این نتیجه رسیده بود که بایستی اسلام که به دو طایفه سنی و شیعه تقسیم شده است را طوری به افراط برساند که هرگز به هم نزدیک نشوند. در ایران یک حکومت فاسد دست نشانده انگلیس سر کار بود و بهتر بود نوعی اسلام بی قید و بی بند و بار را ترویج کند. بهائیت به خیال احمقانه خودشان اختراع جع
گویش ها متفاوت , اما زبان ها یکی است هنگام اظهار عشق هنگام رد عشق و ما از نظر جسمی انسان های یکسانی هستیم ولی در واقع متفاوت خیلی ها در کالبد انسانی حیوانند انسان های دیگر را می درند و در واقع انسانیت را هر حیوانی جوری اجلی دارد آهو - شیر , خرگوش - روباه , مورچه - مرغ و انسان خودش ...!!! #الهام_ملک_محمدی
روزی بود و روزگاری 
در یک ده دور پشت کوههای بلند مزرعه ی زیبایی بود که توش پر از حیوانات خونگی 
و جور واجور بود.مرغک قصه ی ما هم با کلی مرغ و البته آقای خروس در یه لونه ی بزرگ 
و قشنگ که مزرعه دار مهربون براشون درست کرده بود زندگی می کرد.
خانم مرغک سر به هوا دم پر طلا و خال خالی همیشه عاشق آواز خوندن اونم تو جاهای 
بلند بود و هرچه حیوونای دیگه و مرغ هاو خروس نصیحتش می کردن که آواز مال تو نیست و 
مال خروس و پرنده های دیگه است قبول نمی کرد که نمی کرد
روزی بود و روزگاری 
در یک ده دور پشت کوههای بلند مزرعه ی زیبایی بود که توش پر از حیوانات خونگی 
و جور واجور بود.مرغک قصه ی ما هم با کلی مرغ و البته آقای خروس در یه لونه ی بزرگ 
و قشنگ که مزرعه دار مهربون براشون درست کرده بود زندگی می کرد.
خانم مرغک سر به هوا دم پر طلا و خال خالی همیشه عاشق آواز خوندن اونم تو جاهای 
بلند بود و هرچه حیوونای دیگه و مرغ هاو خروس نصیحتش می کردن که آواز مال تو نیست و 
مال خروس و پرنده های دیگه است قبول نمی کرد که نمی کرد

.: نویسنده: دیوید هربرت لارنس       تنطیم‌کننده برای رادیو: ابوالفضل پاشا :.

روباه ماجرای یک عشق است؛ عشقی که مثل همیشه مشکلات بسیاری را به همراه می آورد و آدمی را وادار می کند تا برای رسیدن به معشوق، از سد مشکلات عبور کند. در این میان عده ای، به جای حل مشکلات، سعی دارند آنها را به کلی حذف کنند و گاه در این مسیر به بیراهه می زنند. از شما دعوت می کنم کتاب گویای «روباه» را بشنوید...

> برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه کنید <
ادامه م
طراحی سایت در ارومیه
در این بخش میخواهیم شما را با یک تیم طراحی سایت در ارومیه آشنا کنیم 
این تیم سئو هاب نام دارد که سایت هایی با سئو 100% را ایجاد میکنند
جالبترین نکته در طراحی سایت آنها این بود که به هیچ عنوان وب سایت ها را به حال خود رها نمیکنند و مشتریان آنها از اینکه پشتیبانی عالی داشتند راضی بودند. 
اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که این تیم سئوکار چرا سایت های سئو بیسیک را به این قیمت پایین کار میکنند؟!
از آنها در این مورد پرسی

روابط عمومی مبارزه با مواد مخدر گفت :
در عملیات ضربتی ماموران پلیس قاچاقچی شرور و سابقه دار را با ۶۳کیلوگرم مواد در کیان البرز دستگیر کردند در این گزارش سرهنگ کاظمی اظهار کرد:در پی کسبی مبنی بر فعالیت   یک قاچاقچی در امر خرید فروش مواد مخدر و اقدامات شرارت امیز در سطح شهر پیگیری موضوع در دستو
صداقت در خانواده از جمله پارامترهایی است که می تواند بر نوع روابط، سلامت روان، انگیزه ها و دغدغه های تک تک اعضای خانواده تاثیر به سزایی بگذارد. پدر و مادر دو عضو اصلی و تعیین کننده قوانین خانه، مسئولیت های زیادی در قبال یکدیگر و فرزندانشان به عهده دارند. بنابراین این والدین هستند که تا حد زیادی عادات رفتاری کودکان شان را نیز مشخص می کنند. در خانواده هایی که به صداقت اهمیتی نمی دهند، شاهد پنهان کاری ها، شکست ها، خیانت، ناکامی و بسیاری از مش
وقتی دلم تنگ می‌شه، دیگه همه‌چی لوس میشه. قربونت برما و دورت بگردما، اون استیکره که بغل میکنه، اون که انگشتش تو دهنشه، اون گیف روباه‌ها. من دلم تنگ شده و سخت و غیرقابل نفوذ شدم، و‌همه باید همینجور باشن. همه باید صبحا مث من جدی وارد دانشگاه شن و با هم‌تیمیاشون حرف بزنن، سر کلاسا سوال بپرسن و تو آسانسورا تا کمر خم شن بگن سلام دکتر. همه باید تو راه برگشتشون به مرطوب‌کننده‌ی تموم شده و اینکه پول جدیدشو ندارن فکر کنن و با راننده تاکسیای بداخلا
صدق و عدل از خصوصیات دعوت الهی
دعوت اسلام را باید با صراحت، با شجاعت، با صداقت، همراه با رکن اصلی دعوت اسلام - یعنی عدالت - در دنیا منتشر کرد. فرمود: «و تمّت کلمة ربّک صدقا و عدلا»؛(۱) این دو تا، خصوصیات دعوت الهی است؛ خصوصیات کلمه‌ی ربوبی است: «صدق و عدل»؛ «صداقت و عدالت». مسلمانها این را باید در دنیا از خودشان نشان دهند. این، دلها را متوجه خواهد کرد؛ پیام اسلام را به دلها خواهد رساند. البته دشمنی‌ها هم وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد. باید در
روباه به شازده کوچولو گفته بودش اگه منو اهلی کنی، هربار با دیدن گندم‌زار یاد موهای طلایی تو میفتم و دلم تنگ میشه...
این اپلیکیشن ادابازی این روزا خیلی پیام میده. مثلا میگه بیا بازی! دلمون برات تنگ شده یه سری بهمون بزن و از این حرفا! هربار منو یاد گلستان و حیاط تاریک مدرسه میندازه. اونجا که از شرجی هوا کلافه بودم و هی غر میزدم و آی غر میزدم :) اونجا که خستگی، جرقه شیطونیامو روشن میکرد، اونجا که تو خودتو می‌رسوندی و میخواستی با ادابازی هم که شده خ
درک صداقت میاره. تو وقتی  حرف دلتو راست و پوست کنده به طرف مقابلت می‌گی که مطمئن باشی اون شخص برای حرف تو ذره‌ای هر چند اندک تره خورد می‌کنه و دائم برای فرو کردن عقاید خودش تو ذهن تو تلاش نمی‌کنه. وگرنه که شروع می‌کنی به پیچوندن و ایگنور کردن. اما مرگ به اون لحظه‌ای که قفل دهنت باز بشه و حرف دلت به اون آدمی که نباید گفته بشه. اون موقع است که تازه می‌شی مثل من!
"مصداق تو اینقدر زیاده که هی تداخل ایجاد میکنه."
متاسفم برات که اینقدر چیپ شدی. البته از اولش هم چیپ بودی.
همین کلمه ی چیپ که خودت یادم دادی بهترین کلمه واسه توصیف دلیلام بود که نخوام با آدم چیپی مثل تو باشم. البته گاهی واسه من طول میکشه تا بتونم حسم رو تبدیل به کلمه بکنم.
چرا دارم خودم رو به خاطر آدم چیپی مثل اون اذیت میکنم؟ راستی راستی دارم اذیت میشم.  اف یو سی کی وای ا یو
شاید دلیل دلسوزیم این باشه که دلم براش میسوزه. پول نداشت که گوشی نمی خرید
متن آهنگ سیاست مدارمون صادق
لم دادیم ما‌رو ماهبه دور از خوک و روباهتا گل های سرخمونونسپریم به طوفان بگذرم از خودم‌ یا دل مردمممن از شما که نه اما از این شهر پرمکه دندون مادر پشت گردنیه شب بارونی تو قلب لندنتو یه اتاق مطلقا تاریکقدرت سلولی رو جهش کردممردن تو ساحل بهتر بودوقتی که دریاها بی ماهی بوداینو نهنگا میگفتن وقتی روزای بی آبی بوددندوناشو تیز میکرد با استخون های زیر جمجه
ادامه مطلب
من مثل شب های گذشته خواب خوشبختی ندیدم، متاسفم. کنار هم بودن یک رویا نبود، یک انتخاب بود از جانب شما، متاسفم که من نبودم. دو روز پیش وقتی هوا در حال تاریک شدن بود روباه مکار مزرعه آمد کنارم لب رودخونه نشست و گفت: انسان ها دو جوراند. ادمهای که بد اند و حیله خوب بودن بلدند و ادمهای که خوب اند و از خوب بودنشون ناراحت اند. گاهی می توان تاسف جوجه گنجشکی خورد که بعد از اولین پرواز، باد شدید امد و به صخره خورد. من بادِ بودم که مقصر شناخته شد! و شما صخره ا
الان دوازده نفر تو سایتن برای من که همیشه آمارگیرم از 6 نفر بالاتر نشون نداده ینی افزایش چشمگیر
حتما فک میکنید این برای من ینی وظیفم سنگینتر شده آره؟
و لابد من باید مواظب رفتارم باشم که روی دیگران تاثیر سوءنداشته باشم؟!
آره؟
اما بنظر من
ادامه مطلب
چقدر خوشحالم زندگیم از پول و وسایل کسایی که با ناخوشی بهم داده بودنشون تمیز شد. 
چقدر خوشحالم دوباره با خدا حرف میزنم و میدونم که دوستم داره و تنهام نذاشته.
من دلم یه زندگی پر از محبت و برابری و صداقت میخواد و اینو از خودم شروع میکنم.
تا جایی که وظیفمه پیش میرم و بقیه ی جنگ رو به خدا می‌سپارم.
یکی از شگردهای مدعیان دروغین برگزیدن نام‌های مستعار و با مفهوم است و هم چنین بیان خاطرات و خوابهایی که فقط خودشان شاهد آن بوده‌اند! (شهادت دم روباه!) ماجرای زیر را بخوانید و بدانید چگونه «شائول یهودی» به «پولس قدیس» تغییر نام داد و عرفان و شریعت مسیحیت را بدعت آلود کرد:
ادامه مطلب
سلام
یه حرف جالبی جوردن پیترسن میزد. 
میگفت که تو یه تحقیق، تو روابط بین دو نفر، گفتن بهشون که مثبت یا منفی بودن هر اینتراکشن بین دو نفر رو ثبت کنن. دیدن که اگه 5 تا منفی و 1 دونه مثبت باشه تا 12 تا مثبت به یدونه منفی، اون رابطه پایدار میمونه.
اگه بیشتر از 12 تا مثبت 1 منفی و کمتر از 5 تا منفی یه مثبت باشه، رابطه کله پا میشه و پایدار نمیمونه. چون هیچ چالشی وجود نداره و همه چیز یک نواخت میشه.
---------------------
اگه آدم زیادی نایسی هستید، یه سری ویدئو داره که چج
ثبت گونه های مهم پستانداران ایران
Records of important mammal species of Iran
ثبت روباه شنی در دزفول در مهر 1398
Record of Sand (Rüppell’s) Fox in Dezful in September 2019

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: گونه پستاندار کمیاب
گونه: روباه شنی Vulpes rueppellii
تعداد پستاندار: 10 فرد (یک فرد تلفات جاده ای)
محل مشاهده: دزفول
استان: خوزستان
دوره مشاهدات: اوایل مهر 1398
مشاهده کنند%D@7A.peEFa�eF2fr%"2 c%PC!8CA=E:=EqaL9/x.dhh'FyE-9e:dTx0b%Dx
دو سالی می‌شود که محرم، زمان مواجهه من با اصالت دینداری  است. هر بار و هر سال، مرد از بالای منبر، بار سنگین‌ را از روی دوشم برمی‌دارد. گاه به لبخند و گاه به عتاب و با صدایی که حلاوت روضه خوانی‌اش یازده ماه با من است، مرا به خودم می‌خواند. نگرانی‌هایم را یکی یکی کم می‌کند و شب یازدهم، وقتی چراغها روشن می‌شود و استکان‌‌های چای دست به دست می‌شود، من آرام‌ترم و بیش از همیشه خودم هستم، بی نگرانی از قضاوت و نگاه دیگران. و مگر خدا جز این صداق
حمل بار و اثاثیه منزل در تهران
برای حمل بار و اثاثیه منزل در تهران چه نکاتی را باید رعایت کرد؟ آیا می توان حمل بار و اثاثیه را به باربری های قابل اعتماد تهران سپرد؟
ارائه خدمات با کیفیت و حمل بار ایمن ، سالم و مطمئن از جمله استراتژی هایی است که باربری های معتبر و مطمئن برای تحقق آن تلاش می کنند. چگونگی حمل و نقل ایمن بار، بدون این که بار آسیب ببیند ، هنری است که عوامل باربری های مختلف برای تحقق آن تلاش می کنند و از مهمات و امکانات موجود برای دس
از جمله گونه های گیاهی شهرستان انار میتوان به بادام کوهی،کیکم،تاغ،زرشک،قیچ و گز اشاره کرد.
همچنین اسکنبیل،اشنان(به جای صابون استفاده می شده است)،متکی،تارم،تلخه،مور،شور،چرخه،آدور(خار)سلمون،پنج کلاغو،دوسو،یونجه،گرگو،شیرو،کسرک،از جمله گونه های علفی شهرستان انار است.
دلیجه،جفد،گنجشک،غودی،پخته،چرناسک،دم زنو،خفاش،شونه سر،هفت رنگ،بلدرچین،شانه به سر،سنقر،لک لک،هوبره،بوتیمارو...از جمله پرندگانی هستند که در انار و تالاب فرهنگ آباد انا
اون جریان شرطی شدن رو یادتونه؟ همون سگه که اول زنگ رو براش به صدا درمیاوردن، بعد غذا میدادن بهش. بعد یه مدتی صدای اون زنگ رو که میشنید فوری بزاق ترشح میکرد. منم شرطی شدم حالا. به این صورت که آهنگ عاشق سیاوش قمیشی که پلی میشه سیگار میخوام :/ فقطم با دو تا آهنگ اینجوریم اما اون یکیو نمیگم و نمیگم چرا نمیگم و نمیگم چرا نمیگم چرا نمیگم!
+ نه لپ تاپ در دسترسم هست نه گوشی خودم. با یه گوشی درب و داغون با نت درب و داغون تو یه کلبه درب و داغون بغل رودخونه با
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بعد تحقیقات گوناگون به این نتیجه رسیدم که 
...بدترین و وحشتناک ترین سؤالی که میشود از یک کودک پرسید این است که 
بابا را بیشتر دوست داری یا مامان ؟
به عقیده من فاجعه آغاز میشود
جدایی بین پدر و مادر در ذهن کودک
یعنی آنها یک نفر و یک شخصیت واحد و یک تکیه گاه مستقل نیستند
میتوان یکی را بیشتر از دیگری دوست داشت
میتوان میان ایشان تفاوت قائل شد یکی از دیگری بدتر یا بهتر است
و ....
اگر دقت کنید وقت
ظهر امروز در دیدار فرماندهان کل ارتش: امدادرسانی ارتش و نیروهای مسلح به مردم در حوادث طبیعی یک حضور مؤثر و حیاتی است. در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم شتافتند/ اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار وسیله نقلیه شود، جلوه هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت» است.
بعد اخلاقی (صداقت، وفای به عهد، احترام، مهربانی، و ....)
بعد اعتقادی (نماز، حجاب، و ...)
بعد فرهیختگی (انس و با شعر، کتاب و ...
بعد دانشی (انس با کتاب های علمی و ...
بعد ارتباطی (تعامل خوب و سریع با بچه های دیگر و ...
بعد ورزشی: شنا
بعد اعتماد به نفس: راحت اظهار نظر کند، به میان جمع همبازی هایش برود و .....
بعد استقلال: خودش کفش ها و لباس ها و رخت خوابش را بیاورد
بعد نظم: کفش هایش را منظم بگذارد، وسایل باز
ادامه مطلب
هر روز افسرده تر از روز قبل میام اداره، به قول بعضی ها در یه پیچ تاریخی بزرگ گیر کردم، گزاره های عجیب غریب و بعضا نامربوط به هم به ذهنم هجوم میارن، اصلا دلم نمیخواد اینجا باشم...
اواخر هفته پیش دکتر سعادت بهم خبر داد ع.ص ک از مدیر پروژه ای کنار گذاشته شده و شده کارشناس!
اولین واکنش من : " کاملا قابل پیش بینی بود، خلاف جهت آب شنا کردن اونم با شدتی که اون داشت میرفت نتیجه ای غیر از این نداشت، اگه تا الان هم صبر کردن بخاطر این بود که جرئتش رو نداشتن و
به لطف سیاست های آقایان، چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم. غرور ملی را می گویم. از همان غرور هایی که وقتی تیم ملی والیبال پشتِ هم پیروز می شود، کمی مزه مزه اش می کنی، وقتی دانشمندان کشورت قدمی بر می دارند، در رگهایت حسش می کنی و  وقتی اسطوره ها و تاریخ کشورت را می خوانی، از آنها سرشار می شوی.
چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم تا دیشب که خبر توقیف نفت کش روباه پیر رفت روی خروجی خبرگزاری ها. همان وقتی که وزاری خارجه‌ی کشوری لات جهان، مثل سگ های
به لطف سیاست های آقایان، چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم. غرور ملی را می گویم. از همان غرور هایی که وقتی تیم ملی والبال پشتِ هم پیروز می شود، کمی مزه مزه اش می کنی، وقتی دانشمندان کشورت قدمی بر می دارند، در رگهایت حسش می کنی و  وقتی اسطوره ها و تاریخ کشورت را می خوانی، از آنها سرشار می شوی.
چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم تا دیشب که خبر توقیف نفت کش روباه پیر رفت روی خروجی خبرگزاری ها. همان وقتی که وزاری خارجه‌ی کشوری لات جهان، مثل سگ های
نام: یئو جین
نام خانوادگی: کیم
تاریخ تولد: ۲۴ ژوئن ۱۹۷۲
محل تولد: ماسان-کره ی جنوبی
قد: ۱۶۴
وزن: ۴۷ kg
سال های فعالیت: ۱۹۹۸ تاکنون
او در سریال جونگـمیونگ نقش  ندیمه کیم گاشی و در سریال ایسان نقش ملکه بود.
فیلم ها و سریال هایی که در آن ایفای نقش داشته: ۱-جونگ میونگ۲-ایسان۳-آب نبات نعناع۴-انسان خوب۵-جواهری در قصر۶-جاده ی شماره یک۷-چشمان فرشته۸-لبخند روز بهاری۹-زن۱۰-عشق همیشگی۱۱-روباه و پشمک۱۲-ملکه برفی۱۳-آب نبات قرمز و...
ثبت شاه روباه در ایذه در آذر 1397
Record of Blanford’s Fox in Izeh in December 2018

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: کمیاب
گونه: شاه روباه Vulpes cana
تعداد پستاندار: یک فرد
محل مشاهده: منطقه گزیر و گلزار، ایذه
دوره مشاهدات: آذر 1397
مشاهده کنندگان: آقایان سید سیف الله هاشمی و مهدی چلانی
Type of important species: Rare
Species: Balnford’s Fox Vulpes cana
No. of individuals: one individual
Place of observation: Gezir & Golzar, Izeh
Province: Khuzestan
Period of observation

ثبت شاه روباه در ملکشاهی ایلام در مرداد 1396

Record of Blanford's fox in Malekshahi in August 2017

خلاصه اطلاعات این ثبت:

نوع اهمیت گونه: گونه کمیاب

محل مشاهده: منطقه ملکشاهی

استان: ایلام

دوره مشاهدات: مرداد 1396

مشاهده کنندگان: آقای مهدی مامی

توضیحات: گونه کمیاب

Type of important species: Rare species

Species: Blanford's fox Vulpes cana

Place of observation: Malekshahi

Province: Ilam

Period
ثبت شاه روباه در بهبهان در مهر 1394
Record of Blanford’s Fox in Behbahan in October 2015

خلاصه اطلاعات این ثبت:
نوع اهمیت گونه: کمیاب
محل مشاهده: زیدون، بهبهان
دوره مشاهدات: مهر 1394
مشاهده کنندگان: آقای کوروش کوپی
Species: Balnford’s Fox Vulpes cana
Place of observation: Zeydoun, Behbahan
Province: Khuzestan
Period of observations: October 2015
Observers: K
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.
در سیل اخیر، نیروهای مسلح با همه وجود و امکانات در اختیارشان به کمک مردم
شتافتند، به طوری که در استان گلستان، ارتش حتی قبل از حضور ستاد مدیریت
بحران، در محل حادثه حاضر شد. اینکه یک سرهنگ ارتش خم شود تا فردی سالخورده با قدم گذاشتن بر دوش او سوار
وسیله نقلیه شود، جلوه‌هایی از صداقت ارتش در بیان شعار «ارتش فدای ملت»
است.

ثبت شاه روباه در منطقه هفت تنان خوزستان در شهریور1397

Record of Blanford's fox in Haft tanan in Sep 2018

خلاصه اطلاعات این ثبت:

نوع اهمیت گونه: گونه کمیاب در ایران

گونه: شاه روباه Vulpes cana

محل مشاهده: منطقه هفت تنان

دوره مشاهدات: شهریور1397

مشاهده کنندگان: آقایان حسن بهداروندی و حجت خواجوی

توضیحات: گونه کمیاب در ایران.

Type of important species: Rare species for Iran

Species: Blanford'
چلنج های امروز 31 مرداد 
1 یدونه تمساح بزرگ اسکین کنید
2 ۳ بار قلب پرنده رو بپزید ( مثل پرنده ترکی یا همون بوقلمون)
3 ۲ تا روباه اسکین کنید
4 ۵ بار گیاهی به اسم hummingbird sage بکنید (لوکیشن میزارم)
5 از یه جای بلند که ارتفاعش بیشتر از ۳ متر باشه بپرید رو اسبتون
6 داخل شودان ۳ نفر رو با تیرکمان بکشید
6 به یک نفر از npc ها که کمک نیاز داره کمک کنید 
یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.

دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب
هیچ وقت نفهمیدم از کجای ماجرا آدم ها به جای اینکه رک و راست باهم صحبت کنند و همه چیز را به هم بگویند  شروع کردند به لفافه گویی 
از کی به جای اینکه زل بزنند در چشم های هم و بگویند دوستت دارم دلم برایت تنگ شده یا حتی حالم ازت به هم میخورد به پروفایل های شبکه های مجازیشان متوسل میشوند 
اگر یک روز کسی پیدا شود که در چشم هایم زل بزند که ستوده جان ازت متنفرم محکم بغلش خواهم کرد و برای این حجم از صداقت عمیقا از او تشکر خواهم کرد !
پینوشت : کسی هست که دلم
یادت بمونه هیچ وقت هیچ چیزی بالاتر از صداقت و راستی نیست
دروغ همه چی رو نابود می کنه
راهِ درست اونیه که دروغ توش جایی نداشته باشه
تا با آدمِت روراست نباشی،دائم نگرانی و مضطرب،پس حواستو جمع کن
دروغ همه چی رو نابود میکنه
اعتمادش که از بین بره،بیچاره ای
پس از روز اول باهاش مثل آب،زلال و شفاف،برخورد کن تا نگرانی ای از این بابت نداشته باشی
زندگی اونقدرا هم طولانی نیست که تو همون مدت محدود هم عذاب بکشی
....
استارت ع.ا  ==> 15 اردی بهشت 98
کل عالم در یک انسان - در تو - می گنجد. هر چیزی که اطراف خود می بینی - از جمله چیزهایی که از آن ها خوشت نمی آید و حتی افرادی که از آن ها بدت می آید یا بیزاری ، به درجات مختلف درون تو حضور دارند. بنا بر این ، دنبال شیطان هم در بیرون از وحودت نگرد. شیطان قدرتی عجیب و غیرعادی نیست که از بیرون به تو حمله کند. شیطان یک ندای عادی درونی است. اگر بتوانی خودت را تمام و کمال بشناسی و با صداقت و جدیت، با هر دو بعد تاریک و روشن خود روبرو شوی، به مرتبه ای متعالی از آگ

ترس برادر مرگه و دروغ نشانه ی ترس .
این یعنی دروغگوها هر لحظه میمیرن !
عادت کردند که دروغ بگن .
یک بار از یکی خواستم  منبع یا کتاب هایکوهایی که توی وبلاگ مینویسه را بگه . گفت از حافظه اش استفاده میکنه !
من بروی اون نیاوردم که داره دروغ میگه . یک دروغ احمقانه به یک دوست . 
حالم بد شد .
عصر اطلاعاته و ما در دنیای شیشه ای زندگی میکنیم. فقط یک ادم نادان چنین دروغی میگه . 

وبلاگ نویسی اصولی داره .
یا خودت مینویسی یا منبع را ذکر میکنی .

مدتی می اومد وبل
ثبت روباه شنی در مسجد سلیمان در تیر 1397
Record of Sand (Rüppell’s) Fox in Masjed Soleyman in July 2018

خلاصه اطلاعات این ثبت:
تعداد پستاندار: 2 بالغ و 4 توله
محل مشاهده: بیبیان، مسجد سلیمان
دوره مشاهدات: تیر 1397
مشاهده کنندگان: آقای کرامت حافظی
شناسایی کنندگان: امیرمهدی ابراهیمی و ابوالقاسم خالقی زاده
Type of important species: Rare mammal species
Species: Sand
یادداشت/ محمدامین میربلوچ‌زهی
محرم؛ ماه احترام
در روایت‌های اسلامی از ماه محرم به عنوان ماه احترام یاد می‌شود که مانند ماه‌های ذی القعده، ذی الحجه، صفر و رجب در آن‌ها جنگ و درگیری و خون ریزی حرام بوده، اما با شهادت حضرت سید الشهدا و یاران با وفایش در صحرای کربلا صداقت و راستی و حقیقت نابود شد.

کد خبر: ۳۶۱۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵ - 09September 2019

گروه استان‌های دفاع‌پرس - محمدامین میربلوچ‌زهی؛ در روایت‌های اسلامی از ماه محر
همه شان یا به خاطر بوفون رفته اند به یوونتوس،
یا به خاطر عظمت تاریخچه به یونایتد،
یا به خاطر جذابیت پروژه جاه طلبانه، به پاریسن ژرمن.
اخبار فوتبال را که دنبال می کنی عجیب است.
هیچ کس به خاطر پول به هیچ تیمی نمی رود مگر در لیگ چین و قطر!!!

پ.ن: صداقت غربی ها دارد دیوانه ام می کند.
چقدر خوب اند این غربی های قانون مدارِ اخلاق گرا.
یکی بود یکی نبود زیر کنبد کبود یه دشت بزرگی بود پر از گل ودرخت چمنزار. توی این دشت قشنگ، حیوانات زیادی کنار هم زندگی می کردند وتوی چمنزارهای این دشت به بازی وشادی مشغول بودند.
میون این حیوانات یه خرگوشی بود که به زرنگی و باهوشی خودش می نازید و فکرد می کرد هیچ کس مثل اون نیست و اونه که از همه بیشتر می فهمه و باهوشتره.
یه روز آفتابی و قشنگ که همه ی حیوانها با شادی داشتن توی دشت بازی می کردند، خرگوش رفت و به اونها گفت با این بازی ها وقتتون رو بیهوده
برای تو و خویش 
چشمانی آرزو می‌کنم
که چراغ‌ها و نشانه‌ها را در ظلماتمان ببیند
گوشی 
که صداها و شناسه‌ها را در بی‌هوشیمان بشنود
برای تو و خویش ، روحی 
که اینهمه را در خود گیرد و بپذیرد
و زبانی که در صداقت خود
ما را از خاموشی خویش بیرون کشد
 و بگذارد از آن چیزها که در بندمان کشیده است
سخن بگوییم
ماگوت بیکل
طریقه‌ی آیت الله کشمیری در خواندنِ «ناد علی»استاد صداقت در کتاب روح و ریحان به نقل از آیت الله کشمیری می نویسند:«هر مشکل که برایم در نجف پیش می آمد، می رفتم صحن امیرالمؤمنین (ع) و هفت بار نادعلی می خواندم و مشکلم حل می شد.»ذکر «ناد علی» در کتاب ها به صورت های مختلف نقل شده است. آیت الله کشمیری ذکر «نادعلی » را چنین می خواندند:«نادِ علیّاً مَظهر العَجائب، تَجِدهُ عوناً لک فی النَوائِب، کلُّ همّ و غمّ سَیَنجَلی، بولایتک یا علیّ یا علیّ یا علیّ،
از ازل، خواب عشق با آمدن تو تعبیر می شود.
محبت با اجازه تو از کلبه عشق خارج می شود.
صداقت با یاد تو محکم تر گام بر می دارد
و 
احساس با نسخه تو برای آدمیان تجویز می شود.
مادرم ...
ای زیباترین زیبایی عالم ...
ای الفبای وجود من ...
ب خاطر ساعاتی که مرا با خود حمل میکردی 
ب خاطر ساعاتی که مراقب من بودی
از تو سپاس گزارم 
و
ب خاطر مهر مادرانه و نابت
ب خاطر بهشتی که فقط خداوند قیمتش را می داند 
برایم دعا کن ...
دعا کن که در بحبوحه پلیدی ها و ناملایمات روزگار دست
مادر، قلب خانه ومظهر مهر و عاطفه، عشق و احساس، محبت و صفاست، و مادری، فضیلتی است ملکوتی، ناشی از عالم قدس که در وجود انسان خاکی تجلی می کند و درآن صراحت و صداقت، مهر و صفا، عدل و تقوا به عالی ترین شکل خود آشکار می شود. مادری، حالتی است که صفات عالی زیبایی را، در پرورش فرزند می داند و در این راه، از همه زمینه ها و امکانات شخصی می گذرد. مادر، هنرمندی است که در نتیجه تلاش خستگی ناپذیرش، فرزندی نیکو پرورش یافته، نیکوکار و با تقوا در مسیر حق گام برمی
ثبت روباه شنی در بهبهان در تیر 1394
Record of Sand (Rüppell’s) Fox in Behbahan in June 2015

خلاصه اطلاعات این ثبت:
محل مشاهده: پارک مارون، بهبهان
دوره مشاهدات: 5 تیر 1394
مشاهده کنندگان: آقایان  سیدعطاء اله طاهرزاده و سید علیرضا طاهرزاده
شناسایی کنندگان: امیرمهدی ابراهیمی و ابوالقاسم خالقی زاده
توضیحات: گونه ج
سرگرمی
اهالی روستا در ایام پایانی سال بخصوص چهار شنبه سوری و تعطیلات نوروزی در نوع خود
بسیار جالب بود. بازی با تخم مرغ یکی از سرگرم کننده ترین بازی های دسته جمع اهالی
بود. در این روستا آنقدر تخم مرغ محلی تولید می شد که گروههای مردم از کودکان
گرفته تا بزرگترهای روستا استحکام تخم مرغهای خود را با ضربه زدن به سر تخم مرغ
حریف به مسابقه می گذاشتند. صاحب تخم مرغی که سالم می ماند برنده بود و مالک تخم
مرغهای شکسته می شد. 
جوانهای امروزی آیینه ورزن تما
سرگرمی
اهالی روستا در ایام پایانی سال بخصوص چهار شنبه سوری و تعطیلات نوروزی در نوع خود
بسیار جالب بود. بازی با تخم مرغ یکی از سرگرم کننده ترین بازی های دسته جمع اهالی
بود. در این روستا آنقدر تخم مرغ محلی تولید می شد که گروههای مردم از کودکان
گرفته تا بزرگترهای روستا استحکام تخم مرغهای خود را با ضربه زدن به سر تخم مرغ
حریف به مسابقه می گذاشتند. صاحب تخم مرغی که سالم می ماند برنده بود و مالک تخم
مرغهای شکسته می شد. 
جوانهای امروزی آیینه ورزن تما
صمیمیت و صداقت کتاب جذابیت زیادی به کتاب داده بود. معمولا کتابهایی که مربوط به زندگی شهدا است جذابیت خاصی برایم دارد، ولی این یکی ویژه بود و همچنین فضای امروزیتری داشت و به زندگی های ما نزدیکتر بود. و اینکه این کتاب را هدیه گرفته بودم در خواندنش لذت دو چندان احساس می کردم.پیشنهادم این است که علاوه بر خواندن این کتاب، بعنوان هدیه همسرهایتان را به خواندنش ترغیب کنید، خیلی تاثیر گذار است؛ تاثیرش بیش از 100 تا کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی است! و
حتّی اگر دریمکچر بالای سر خودت آویزان کنی باز هم خوابش را می بینی. همان روباهی که توی قلبت برایش خانه ساخته ای، ولی او در جایی خانه می کند که هفت یا هشت تا در داشته باشد تا هر زمان که خواست از یکی برود. حتّی اگر گیاهِ عنصل به پایش بریزی باز می رود. خیال می کنی حقیقت ندارد. همانی که متزورانه دوستت دارد. 
حتّی اگر از پشت خنجرش را با ضربه فرو کند، باز می خواهی اش. 
حتّی اگر به هر آنچه که دوست داری چشمِ طمع دوخته، هنوز دوستش داری‌.
انگار دچار سندرم اس
رئیس شورای اسلامی روستای بنه عباس بخش آب پخش از ذبح 4 راس دام بمناسبت عید قربان در این روستا خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛نعمت الله صداقت با اعلام این خبر اظهار داشت:عید سعید قربان،عید بندگی خداوند بزرگ و پا گذاشتن بر روی هواهای نفسانی است.

ادامه مطلب
شازده کوچولو
این کتاب با زبان ساده و آمیانه مفاهیم فلسفی و جالبی رابیان می کندوبا روند داستانی خود خواننده را کنجکاو تر می کند.
بخشی از کتاب :
روباه گفت: هیچ چیز را تا اهلی نکنند نمی‌توان شناخت. آدم‌ها دیگر وقت شناخت هیچ چیز را ندارند. آنها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می‌خرند، اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدم‌ها بی دوست مانده‌اند. تو اگر دوست می‌خواهی مرا اهلی کن!شازده کوچولو پرسید: برای این کار چه باید کرد؟
ادامه مطلب
از غربی‌ها نمی‌توان انتظار کمک داشت، آن‌ها به دنبال استعمار ملت‌ها هستند
نمی‌توان از غربی‌ها انتظار کمک داشت؛ انتظار توطئه، خیانت، خنجر‌ازپشت‌زدن می‌توان داشت، [امّا] انتظار کمک، صداقت و همراهی نمی‌شود داشت. اول فروردین ۱۳۹۸-رهبر انقلاب

چطور میتونین برای حداکثر دوماه با هم باشین،یجوری باشین که انگار هیچوقت قبلا اینقدر عاشق کسی نبودین و بعدهم هیچوقت نمیشه دوباره اینطور عاشق کسی بشین ، با هم رابطه جنسی داشته باشین ، همدیگه رو به همه دوست‌هاتون معرفی کنین ،بعد همه چیزو ول کنین و برین ؟ من از این کثافتی که از عشق ساختین حالم بهم میخوره . من تو مغزم نمیره چطور آدم‌هارو هم از حافظتون به راحتی پاک میکنین مثه عکسهای توی اکانت اینستاگرامتون . چرا دیگه هیچی برامون ابهت و جذبه نداره
خواندن بدون توجّه و بدون تفکّر و حتّی با تفکّر ادعیه و قرآن کریم ناپسند نیست و می‌تواند مقدمه‌ای برای اتفاقات بهتر باشد، امّا جمع کردن حواس و در ادامه آن توجّه قلبی برای رسیدن به صداقت باطنی و هماهنگ شدن با حقایقی که در پشت الفاظ و متون معنوی دین در جریان است هم اتفاقی نیست که بشود آنرا نادیده گرفت و از آن سخن به میان نیاورد.

مثلاً ما به صورت روزانه در هر نمازی جمله«ایّاک نعبد و ایّاک نستعین» را تکرار می‌کنیم و این در حالی است که ما در زندگی

خدمت آیت الله حق شناس عرض میکردند دعا کنید امام زمان را ببینیم.

ایشان می فرمودند: شمر هم امام زمان خود (امام حسین علیه السلام) را دید اما بر سینه او نشست و سر از بدنش جدا کرد.

شما کاری کنید امام زمان به دیدن شما بیایند.

مهم حال فعلی افراد است که در جهت حق و شرع حرکت کنند و وظایف خود را انجام دهند، اگر نه دیدن و ملاقات با بزرگان و حتی معصومین دلیل بر صداقت و درستی فرد نیست.

#آیت_الله_حق_شناس#دیدار_امام#معرفت_امام 

دانلود رایگان فیلم پیشونی سفید ۲
قسمت دوم فیلم پشیونی سفید به کارگردانی جواد هاشمی
کارگردان: سیدجواد هاشمی | ژانر: خانوادگی، کمدی | سال تولید: 1395 | تاریخ انتشار: تیر ماه 1398
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: متفاوت | سرمایه گذاران: حسین احمدی و مرتضی وطن خواه
خلاصه داستان: اختاپوس بدجنس بیماری عجیب و غریبی دارد که فقط با عصاره بدن آهوی پیشونی سفید می تواند سلامتی خود را به دست بیاورد، پس به روباه حیله گری به ن
2508 - «حمیدرضا صداقت» کارشناس رسانه مقیم انگلیس، به نقل از رسانه‌ای آمریکایی افشا کرد: “موسسه براندازی توانا که زیر نظر «مریم معمارصادقی» بهائی فعالیت می‌کند، تنها در یک مورد، در سال 2017 میلادی بیش از 931 هزار دلار از وزارت خارجه آمریکا پول گرفته تا علیه حکومت ایران فعالیت و تبلیغات کند”منبع: www.yon.ir/mzdr130
دانلود فایل اصلی
آموزش حذف اکانت تلگرام:
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.حذف اکانت تلگرام

ادامه مطلب
به مناسبت
هفته بهزیستی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار درمرکز خیریه معلولین امام
رضا (ع) این شهرستان حضور یافت. در این برنامه ابتدا کتاب روباه زرنگ و بز نادان:
خواستن توانستن است نوشته عبدالرحمن زرندی جمع خوانی شد. سپس به نقاشی با موضوع
آزاد پرداختند. در پایان هدایایی بین شرکت کنندگان توزیع
گردید. 
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.

اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما
فریب‌کاری و بر علیه منافع و احساسات مردم و بر ضد مردم عمل نکردن هنری است که با خودسازی و ترک دروغ‌گویی شروع می‌شود و با خیرخواه شدن و به نفع و صلاح مردم عمل کردن ادامه پیدا می‌کند.

کمترین مرتبه و اولین مرحله‌ای که می‌توان برای انسان در راستای انسان شدن تصوّر کرد راستگویی و صداقت در گفتار است، بطوری که اگر بنا شد انسان زبان باز کند و سخن بگوید به دروغ و نفاق سخن نگوید.
متأسفانه بسیاری از مردم نفاق و دورویی و مکر و خدعه را یک امتیاز برای خود
روزها، حکم سرداری بود و شب ها حکمِ اصغر قزاق. این بار لباس قزاقی کار سازتر بود. دوسیه برای مردم می دوزند. داغ و درفش و موش و گربه بازی و واق واقِ سگ و پاچه گیری و سر دیفال، مثل شغال روی دو پا می نشست و پَروار می شد. تا خبر رسید. مثل برق و باد. مثل اَلو. تو باغ استانداری باید قزاق ها، مواجب بگیرها و هر چی بود و نبود با زنان شان، سر برهنه بروند. قصابِ قزاق، غیض کرد و زن و بچه شو فرستاد به جایی که دست گرگ نرسه. خودش افتاد به تویِ چاه شغاد! در هولی شَم، تخت
لینک دانلود:
http://bit.ly/2ONfg68

http://bit.ly/2ONfg68

برای مشاهده تمامی سوالات با جواب بر روی لینکهای بالا کلیک کنید

قسمتی از سوالات لینک بالا:

) تنفس سریع و منقطع در حین صحبت نشانه چیست؟
۱- کمبود اکسیژن محیط
۲- استرس فرد
۳- ترس و ناامیدی ☑
۴- بیماری تنفسی

) دم کوناه بازدم طولانی نشانه چست؟
۱- افسردگی ☑
۲- خوشحالی
۳- تخقیر
۴- ناراحتی

) کدام یک از مواد زیر از شیوه های گوش دادن فعال نیست؟
۱- استفاده از اصوات تایید کننده
۲- ارجاع به خود ☑
۳- باز خورد
۴- توجه ب
«مَثَلُ الَّذِینَ یُنفِقُونَ اءَمْوَالَهُمْ فِی سَبِیلِ اللَّهِ کَمَثَلِ حَبَّةٍ اءَنبَتَتْ سَبْعَ سَنَابِلَ فِی کُلِّ سُنبُلَةٍ مِّاْ ئَةُ حَبَّةٍ وَاللَّهُ یُضَعِفُ لِمَن یَشَآءُ وَاللَّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ»(1)«حکایت آنان که اموال خویش را در راه خدا انفاق می‏کنند حکایت دانه‏ای است که هفت خوشه رویانیده که در هر خوشه صد دانه باشد، و خدا برای هر که بخواهد، دو برابر هم می‏کند، که خدا وسعت بخش و دانا است»وقتی پای دستگیری و کمک به هم‌نوع
رئیس کار آمد و حرف‌ها و توصیه هایش را گفت و آمده شد که به دفترش برگرده. موقع رفتن یکی از ما برگشت و گفت خیالتون از بابت کار راحت، و بعد یک تعریف خیلی درشت از رئیس کرد. اگر پسر بود بعدا میریختیم سرش و کلی اذیتش میکردیم. اما خب خانم بود و مجهز بود به این فنون زنانه. در جواب همه منتظر عبارات ساده بودیم مثل خواهش میکنم، ممنون، لطف دارید و ... اما آقای رئیس برگشت، با لبخندی گفت ممنون از نوازش کلامتون و بعد رفت...
خانم بود اما باز هم کلی سریه سرش گذاشتیم
روباه را پرسیدند که در گریختن از سگ چند حیله دانی؟ گفت : از صد فزون باشد. اما نیکو تر از همه اینست که من و او را با یکدیگر اتفاق دیدار نیفتد.
*
شخصی دعوی خدایی می کرد.او را پیش خلیفه بردند.اورا گفت:پارسال اینجا یکی دعوی پیغمبری می کرد ، او را بکشتند.گفت: نیک کرده اند که او را من نفرستاده ام.
*
دزدی در شب خانه ی فقیری می جست.فقیر از خواب بیدار شد گفت:
ای مردک! آنچه تودر تاریکی می جویی ما در روز روشن می جوییم و نمی یابیم.
*
شیطان را پرسیدند که کدام طایفه ر
ساعت پنج صبح است. تمام روز تعطیلی که گذشت را صرف پیدا کردن خوشی‌های کوچک زندگی از جیب لباس‌های داخل کمدم کردم که بی‌حاصل بود. دانه‌ای در من جوانه زده که ترس نیست، افسردگی، وسواس، تاریکی، تنبلی، ناامیدی، هیچ کدامش نیست. نمی‌شناسمش. قبلا ندیدمش. هر روز من را وادار به نگاه کردن در آینه و یادآوری باورها و تناقض‌هایم می‌کند. مامان می‌گوید تو دختر سرسختی هستی. شرط می‌بندم که همیشه من را در حال پریدن از روی موانع و بالا رفتن از پله‌های ترقی تص
امروز ظهر که میخواستم اتاقم را در هتلی در استانبول تحویل دهم و برای جلسه ای خارج شوم، به رسم عادت این چند ساله که عمده وقتم به مطالعه و مکالمه عربی می گذرد، به اشتباه و به جای انگلیسی با متصدی هتل به عربی حال و احوال کردم. معضله ای که دائما با آن مواجه می شوم…
طرف که جوانی تکیده و سبزه رویی بود همان طور که از سیگارش کام می گرفت لبخندی زد و به لهجه شامی پاسخ داد. به طور طبیعی و با توجه به تجارب سابق متوجه شدم که طرف سوری است و حکما از خیل چند میلیو
آموزش حذف اکانت تلگرام
تلگرام از جمله پیام رسان های می باشد که شاید علاوه بر اینکه باید گفت طرفداران زیادی دارد بسیاری از افراد وابسته اند ! حداقل می توان میزان صداقت این حرف را از کشور خودمان بررسی کنیم که قطعا این را متوجه خواهیم شد که استدلال مناسبی داشته ایم.

اما به هر حال گرچه تلگرام بسیاری را به خود جذب کرده است اما بنابر بسیاری از دلایل برخی می خواهند که اکانت تلگرام خود را حذف کنند که این امر باعث این می شود تمام اطلاعات و چت های شما
بسم الله 
ما نسل محرومی هستیم. محروم از حیث تجربه های تاریخی سترگ و انسان ساز . ما نه انقلاب را دیده ایم و نه ایام دفاع مقدس را ، یعنی آنقدر بچه بوده ایم که بجز آن چسب های سفید روی شیشه ها و وضعیت قرمز و ... چیزی از آن سالها را درک نکرده ایم . ما فقظ به پس لرزه های اجتماعی و اقتصادی پسا جنگ رسیده ایم و در نتیجه به خودمان گفته ایم نسل سوخته ! 
زیاد دلم برای ایامی که نگذرانده ام و تجربه نکرده ام تنگ می شود . شاید بهش بگویند حسرت . حسرت ندیدن انسان های بزر
رقبای خود را بشناسید.
شناخت هدف صنعت و شرکت تون از تاثیر گذارترین عوامل روی ایمان شما نسبت به کار هستن بنابراین لازمه زمانی کافی رو به این امر اختصاص بدیم.
در هر زمان فقط یک گام.
 از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه، تو نتورک دنبال رشد نجومی و یه دفعه ای نباش، به جاش یاد بگیر هر روز از نظر تمام مهارت های نتورکی از روز قبل بهتر شی.
⚠️خطر: بیماری شایع در نتورک ایران⚠️
اگه یه ماه به هر دلیلی عملکرد ضعیفی داشتی لازم نیست اول ماه بعد جوگیر بشی و برا
« رزم‌ حسینی » یکی دیگر از همرزمان شهید باقر ی می‌گوید : تا بچه‌های بسیج نان نخورده بودند ایشان نان نمی‌خوردند و تا آب به گلوی بسیجیان نرسیده بود ایشان لب به آب نمی‌زدند. همسر شهید در مورد علاقه شهید به بسیجیان چنین می‌گوید: ایشان بسیجیان را خیلی دوست می‌داشتند و هرگاه از آنان صحبت می‌کردند برق خوشحالی در چشمانش پدیدار می‌شد و آن اوائل که از کارش اطلاعی نداشتیم و می‌گفتیم در جبهه چه کار می‌کنی می‌گفت من سقای بسیجیها هستم. یکی از همرزم
و باز تاریخ ورق خوردو عالمی در عزا غوطه خورد 
امروز ه مردم مدرنیته ،دنیای پیشین را دنیای جهالت و نادانی میخوانند .دم از جهل مردمی می زنند که با نداشتن امکانات ،امکانات بوجود آوردند .روزهای جهل و نادانی روزهایی بودند که امروز سرتیتر سخنان ما گشته است.شاید یاد آوری خاطره های مختارها و عمارها و اباذر ها یا حق خواهی مسلم ها مارا هنوز درگیر خاطره سازی کوروش ها و مغلطه خوانی کمان آرش و گرز رستم و نوشته‌های گاندی و نیچه ووووما آموخته ایم ،یا واضع ت
در مورد رمان
بیگانه: کسی که در مراسم خاکسپاری مادرش گریه نمی کند، خودش را در معرض محکومیت به
مرگ قرار می دهد. مورسو، مبتلا به «جنون صداقت» است. مشخصه این شخصیت آن است که
هیچ وقت نمی خواهد احساسش را بیشتر از آنچه که هست بیان کند. آنچنان که در رمان
افسانه سیزیف گفته شده، درک بیهودگی زندگی، به انسان نوعی آزادی می دهد که باعث می
شود انسان به زندگی ادامه دهد. باید بیهودگی زندگی را درک کرد و پذیرفت و با آن
کنار آمد. برای کامو، اندیشه ابزورد، جدال بین
رسول‌اکرم(صلی‌اللّه‌علیه‌واله)«الْکَمالُ حُسْنُ الْفِعالِ بِالصِّدْقِ»(1)«کمال، به انجام کارهای نیک توأم با صدق»صداقت و اعتقادی که انسان را به خدا وصل کند شرط کمال هر عمل نیک و شرط انسانیّت هر انسانی است.تنها چیزی که انسانیّت انسان را رقم می‌زند و گوهر انسانی انسان را به ظهور می‌رساند، خروج او از اوهام و خیالات و اتصالش به پروردگار متعال است.کمال برای انسان وقتی رقم می‌خورد که رفتار و کردارش برخواسته از تعالیم دینی، صادقانه و برای جل
خیلی
از ما زندگی خوبی داریم و این باعث نگرانی است چون این خوبی را احساسش نمی‌کنیم. مشکلاتی هم هست  ولی مثل روباتی شده‌ایم که
برای کشف مریخش فرستاده‌اند،  برایش فرقی
نمی‌کند روی کوه باشد یا ته دره، وظیفه‌اش فقط این است که به کف زمین بچسبد.

هایزنبرگ
می‌گفت مردم و جوانان آلمان به این خاطر مشتاق جنگ بودند که به آنها آزادگی می‌داد،
کسی که مرگ را پیش روی خود می‌بیند دیگر غصه‌ی نان و نمک و مدرک تحصیلی را نمی‌خورد.
مسائلشان یک روزه بی‌اندازه
خب چند وقتی‌ست که مچ خودم را گرفته‌ام. من برای آدمهایی که می‌خواهم دوستم بدارند چیزی بیشتر از آن هستم که واقعا، بیشتر ابراز دلتنگی، بیشتر ابراز محبت، بیشتر ابراز نیاز، و و و. به عبارتی بیشترین عدم صداقتم را در مقابل آنهایی دارم که می‌خواهم دوستم بدارند و این یعنی پایم گیر باشد خوب بلدم عدم صداقت را. در واقع می‌خواهم که بکشانمشان به جایی که با من لاس بزنند.
خب همین چیز بیشتری نیست. حالا هر پیامی که می‌خواهم بدهم با خودم می‌گویم"ای دوست، چن
به گزارش سفیر جنوب؛ مسئولان بخش آبپخش با حضور  در منزل پدر شهید جهان آوازه در روستای بنه عباس  با وی دیدار و گفتگو کردند.
به گفته نعمت الله صداقت رئیس شورای اسلامی بنه عباس،در این دیدار امام جمعه وفرمانده انتظامی بخش ؛ معاون حوزه شهید دستغیب واعضای پایگاه بسیج شهید آوازه روستای بنه عباس بخش آبپخش حضور داشتند.
لازم به ذکر است شهید جهان آوازه،تنها شهید روستا می باشد که در نیروی انتظامی و در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

ادامه مطلب
۴_صداقت
صداقت،درستی و قابل اعتماد بودن از ضروری ترین اجزای یه رابطه ی سالم هستن.اینکه بتونی رو همسر آینده ت حساب کنی،حس امنیت فوق العاده ای بهت دست می ده چون در همه حال باهات صادقه.
باید در مورد صداقت ۳ ویژگی داشته باشه:
۱_با خودش صادق باشه۲_با دیگران صادق باشه۳_با شما صادق باشه
سوال:از کجا بفهمیم یک همسر صادقه؟
۱_هیچ قسمتی از شخصیت خودش رو از شما پنهون نمی کنه.
۲_برای دفاع از خودش چیزی رو بهتون نمی گه که شما دوست داری بشنوی.
۳_بدون اینکه شما مجب
غرق در افکار خود در بیکراندلخورم از حال و روزِ حاکمانرفته اند دنبال ثروت مانده امغرقِ تردید و حواشی های آندل سپردم دست نااهلان ولی،شد خیانت پاسخم از سویشانداده بودند وعده ی خدمت به خلقکرده بودم باور آن را دوستانبا صداقت اهلِ باور بوده امشد ندامت حاصل تعریفشانعدّه ای هم پاک و خوب و سالمندنیست حرفم رو به خوبان بیگماندر پشیمانی تمامِ لحظه هابوده اند آتش ندیدم هُرمِشانشد کنون رو دست‌ها از سوی حقبرده بیت المال را غارت کنانظاهراً اهل دیانت بو
قبل‌ترها مرام پهلوانی در تشک کشتیِ تختی و ابراهیم هادی ظهور و بروز داشت ولی حال در صفحه‌یِ شطرنجِ نوجوانی ١۶ ساله و در زمین یخیِ اسکی سوارِ بانویِ ایرانی هم قابل مشاهده هست!بعد از از افتخارآفرینی آرین غلامی این‌بار مرجان کلهر، رنگین‌ترین مدال را که همانا پاسداری از حریم صداقت به بهای گذشتن از منافع شخصی هست؛ بر گردن آویخت!پ ن١: مرجان کلهر با اعتراف به خطای خود که از چشم داوران پنهان مانده بود از مسابقات جهانی اسکی انصراف داد. پ ن٢: صفحات م
متخصص سئو را ⭐️ کارشناس سئو ⭐️ یا سئوکار یا مشاور سئو هم می گویند.
خیلی از صاحبان سایت ها به دنبال سئوکار حرفه ای هستند و برای آن اقدام به استخدام سئوکار می کنند. آن ها به دنبال بهینه سازی سایت خود هستند و می دانند با این کار، بهبود جایگاه سایت در گوگل را خواهند داشت.
متخصص سئو ترجمه SEO Specialist می باشد. اما مانند اکثر امور که در ایران با کل دنیا متفاوت است، در ایران برای متخصص سئو بیشتر لفظ سئوکار استفاده می شود (و اکثر کسانی که با سرچ می کنند کلم
interstellar
این که اصلا نیاز نیست چیزی راجع بهش بگم.خودتون میدونید :))
+قانون مورفی نمیگه قراره چیز بدی اتفاق بیفته
+میگه چیزی که بتونه اتفاق بیفته ، اتفاق هم میفته
+صداقت تمام عیار ایمن ترین راه برقراری ارتباط با موجوداتی که دارای احساس هستند نیست
(_ما اون مسئله ها رو صدها بار امتحان کردیم
+کافیه فقط یه دفعه کار کنه)
+عشق تنها چیزیه که از بعد زمان و مکان فراتره و ما میتونیم حسش کنیم شاید باید بهش اعتماد کنیم حتی اگه هنوز درکش نمیکنیم

فیلمِ بدون تعهد
چند سال پیش با یک نفر آشنا شدم، آن موقع‌ها جوان‌تر و جاهل‌تر
بودم، از این کارها می‌کردم. القصه آشنا شدیم. با اینکه مذهبی بود ولی مثل درخت
گردو سخت گیر هم نبود، یعنی با همکلاسی‌های پسرش با هم درس می‌خواندند، حرف می‌زدند
و ناهار می‌خوردند. من هم با اینکه خودم از این کارها نکرده بودم سعی می‌کردم خیلی
هم مثل سوسمار نفهم نباشم. یعنی با خودم گفتم چیز پنهانی ندارد و با خودش روراست
است، از بس که قربان خودم بروم صداقت برایم مهم بود. به هر حال به آش
1.تعیین وقت جهت مصاحبهاولین
مرحله جهت دریافت ویزای شینگن تعیین وقت از سفارتی است که شما قرار است
ویزای شینگن خود را ازآن کشور دریافت کنید، تعیین وقت بسته به سفارت کشور
مقصد به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری انجام می شود. تعیین وقت مصاحبه
با توجه به اینکه سفارت ها وقت عادی به متقاضیان می دهند معمولا بایدحداقل
دو ماه قبل از تاریخ سفرتان جهت تعیین وقت سفارت و مصاحبه اقدام نمایید.
اما در شرایطی مثل قضیه پزشکی و شرایطی خاص به صلاحدید خود سفار

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

برای استفاده از فایل صوتی کمی حوصله کنید

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلاس یازدهم علم و تقوی کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی - مرکز گناباد تنکنولوژی های نوین جنگ و جنگ افزار alodoctor اداره امور قرآنی پنل خورشیدی - صفحه خورشیدی - سولار سایت تفریحی و سرگرمی شمشاد دنیای آموزش خانه مجله طراحی سایت-وب وان